Skocz do zawartości

[Photoshop] Ramki i napisy


wuwunio

Rekomendowane odpowiedzi

Ramka w pracy stanowi z pewnością jedną z części ozdobnych. Ładna i estetyczna ramka, upiększa pracę, a ta staje się wtedy bardziej przyciągająca i nie jest nudna. Nawet prace, które są ponure potrafią stać się bardziej odmienne.

Dodany obrazek

W mojej pracy można dostrzec niestety ponure barwy, klimat odrobinę zimowy. Praca bez rameczki, wyglądałaby na pewno jeszcze gorzej, byłaby bardziej pusta. Ja osobiście lubię prostotę i nie potrzebuje dużo dodatków, aby sygnatura prezentowała się lepiej i oryginalniej. Nie do wszystkich sygnatur wystarczy dodanie ramki z białym obrysem, bądź innej pod względem kolorystycznym - trzeba kombinować.

Co do napisów? Powinny one być idealnie dopasowane do sygnatur bądź innych prac graficznych. Jeżeli sygnatura ma ciepłe kolory, napis również musi być pod pasowany do kolorystyki. Do ciemnych kolorów będą pasować ładne jasne,jaskrawe kolorki ;)

Tutorial Video

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=IikJhQOx9yw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradnik oczywiście leci piffko :-P. Akurat biore się za Grafika.. :D, i mam takie pytanko czy nie zrobiła byś mi pare lekcji i byś mnie nie poduczyła ? :mrgreen:. W takiej sprawie też możemy pisać na PW, ja Ci już napisałem więc możesz zobaczyć :DZ góry Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności