Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie-Brat Marcin


Keszkeszeszke

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Brat Marcin
2. Imię:Marcin
3. Wiek:15
4. Znajomość AMX (1-10): 8/9
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Składka (tak/nie):Tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/Brat%20Marcin/193.33.177.87:27051/
8. Parę słów o sobie **:Mam Na Imię Marcin Mam 15 lat Chodzę Do Gimnazjum 2 Klasy (nie zdałem ) Moje Zainetersowania to Kulturystyka Gimnastyka Gry Na Komputerze i Historia.Codziennie robię prawie to samo idę do szkoły wracam idę na siłownię i idę grać w komputer.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ no własciciele jak inni adminowie mogą nie być a jak wiemy co może się przytrafić ktoś z mass fk , chciałbym utrzymywać miłą atmosfere na serwerze jak i kulturę , też chciałbym z powodu że nie zawsze Admin może być a ja zawsze po szkole mam dużo czasu i mogę utrzymać spokój. Myślę też  że moje doświadczenie z poprzednich serwerów  pozwoli wpłynąć na rozwój serwera. 

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:https://steamcommunity.com/profiles/76561198059341310/
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-4,5 H
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni Robocze 15-22 Weekendy 9-22
13. Staż w Counter-Strike 1.6:4 Lata
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie

Brak postów

Nie ogarniasz

Nie znam cie

Wbijasz sb od tak na serwa i juz chcesz być adminem trzeba zasłużyć..

Pokazać na co cie stac opiekować sie serwerem pomagać innym a z tego co widze pomagasz innym kolegom mnie wyzywac od dziecka bez mutacji itd co tu wypisywać nie nadajesz sie na admina serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

Gt

steam

amx

 

 

@rac0 - "Nie znam cię" xD tak bardzo argument żeby dać na Nie

- Masz podobne gt a stwierdzasz, że jego jest do bani panie adminie. Co to za argument "mało cię widuje" skoro na gt jakoś gra.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjęty na okres próbny czyli 7dni guarda.

 

@@rac0 "Nie znam Cię" WTF?!? Co to za argument??? Może go nie znasz bo przez cały miesiąc byłeś tylko 5 razy na serwerze.

@ To samo, nie widujesz go bo mało przebywasz na serwerze.

 Ja ostatnio dzień w dzień jestem na serwerze i go widuje. Ogarnia i dobrze się z nim dogaduje.

Edytowane przez Gang_Plebanii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności