Skocz do zawartości

Czas zmian.


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Od dzisiaj trzeba będzie poprawić kilka rzeczy na naszych serwerach jak i forum.

 

Zacznijmy od forum,zauważyłem że niektóre działy "Download" , "Poradniki" oraz "AMX MOD X" są słabo rozkręcone i trzeba to zmienić,więc od dzisiaj będę dodawał tam kilka tematów,a wy jeżeli będziecie chcieli, dodacie także swoje(wszystko na wzór mojego). W tamtych działach nie będzie można komentować,będę od razu zamykał temat,a zgłaszać oszustwa lub jakieś błędy będziecie przez opcje "ZGŁOŚ"

Oczywiście jeżeli znaleźliście daną rzecz w internecie i nie jest to wasza praca to trzeba podać link do niej.

Co do tych działów to pewnie zastanawiacie się po co? PO to by rozkręcić także forum bo takie dodatki będą zachęcały użytkowników do odwiedzenia nas.

 

 

Drugą sprawą jest serwer 45k. Zacznijmy od tego że od dzisiaj będę stopniowo usuwane perki i klasy,a zamiast nich będą jakieś nowe. (Resztę informacji znajdziecie w danym dziale)

 

 

Trzecia sprawa to FFA i tutaj będą dwie rzeczy do zrobienia.

Po 1 mały konkursik związany z topką(oczywiście reset ranku)

Po 2 trzeba dodać mapy
*wszystko w danym dziale

 

 

Czwarta sprawa to te wasze zgłoszenia na PW, od teraz spamowanie kilkoma wiadomościami na PW u Administracji forum będzie kończyło się warnem lub banem na forum,a oszustwa związane z waszymi "niby" premkami które kupiliście a nie ma po nich śladu także będą karane.

Sklepik jest automatyczny i wszystkie wasze transakcje są zapisywane, więc nie róbcie z kogoś idioty.

 

 

Piąta "mini" sprawa to serwery, na każdy serwer zostanie wrzucony plugin który przy fullu będzie przenosił na pusty serwer po to by pomóc zapełnić resztę.

 

 

 


Na razie to tyle,ale na pewno to nie koniec bo trzeba poprawić jeszcze inne rzeczy

 

 

Dziękuję za wysłuchanie i pozdrawiam.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarta sprawa to te wasze zgłoszenia na PW, od teraz spamowanie kilkoma wiadomościami na PW u Administracji forum będzie kończyło się warnem lub banem na forum,a oszustwa związane z waszymi "niby" premkami które kupiliście a nie ma po nich śladu także będą karane.

Sklepik jest automatyczny i wszystkie wasze transakcje są zapisywane, więc nie róbcie z kogoś idioty.

 

Każdy spam więcej niż kilka wiadomości = całkowita blokada możliwości pisania u danego użytkownika.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

TO są niektóre rzeczy które zacznę "wdrażać w życie" 

Wszystko powoli, ale najważniejsze są te punkty które podałem.

 

Mam nadzieję że pomożecie mi w zrealizowaniu ich w jak najszybszym czasie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra sprawa !Pomoże to rozwinąć forum jak i serwery.Jutro mam mniej lekcji więc będę wcześniej w domu i na spokojnie zrobię listę klas i perków, które powinniśmy usunąć(moim zdaniem).Buźka masz lajka :) Ale nie wiem czy Ci to coś da xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Wszystko zostało powiedzianeJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności