Skocz do zawartości

Mini poprawki


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

 

Od teraz proszę zgłaszać swoje propozycje w tym temacie odnośnie perków/klas

Trzeba powoli usuwać te stare klasy oraz perki a zamiast nich wgrać nowe

 

W tym temacie piszecie jaki perk ma być zamiast innego perku(nie przesadzajcie z nimi bo idiotyczne pomysły będę usuwał) To nie mają być PRO perki tylko takie które będą poprawiać grę,a nie ją rozpierdalać.To samo tyczy się klas.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na razie będę zbierał same zwykłe klasy bez premek bo one na razie są dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast perku krytyczne naboje to trute naboje, bedą one otruwac przeciwnika i zabierały mu HP (im więcej inteligencji tym większe DMG)

 

 

zamiast snajperki to scout Elit XXL ze scouta 1/1, podczas kucania jest niewidzialny tak z 30% tylko cię widac

 

 

Klasa: Snajper

 

ma 1/2 z scouta, 1/4 z deagle (jak prawdziwy zawodowy snajper) i podczas kucania przystosowuje ubiór do otoczenia

 

 

Klasa: Posejdon

 

1/2 z kosy PPM, 1/9 Glock, ubiór przeciwnika, 3 skoki, lekka gravitka

 

 

Klasa: Mistrz kamuflarzu  (to może byc od LVL)

 

1/2 z Kosy PPM 1/11 M4, ubiór przystosowany do otoczenia, 3 skoki

 

Narazie tyle Pozdro :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To żeś walnął klasy

 

Nad snajperem już pracuje,perk już kończę,a reszta mi jakoś nie pasuje.W sensie za łatwe to będzie,myślałem że dacie jakieś klasy z +DMG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co do tarczy szmato to ma być tylko na rakiety czy dodać jeszcze na miny?

 

 

 

///PERK TARCZA SZMATO dodany

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa: Racket fuel :)

 

Ma Jet packa, niewidzialność gdy lata na jest packu ale za to nie może strzelać gdy go używa, Ak  DMG +InT

 

 

Perk: Zabójcza wiertarka : Tmp i 3000 dmg na hit zamiast perku naboje mistrza

 

Klasa: Cichy zabójca

 

Jest niewidzialny i biega 2x szybciej na nożu ale nie ma z niego 1 na ileś, mała gravitka na nożu, nie słychać jego kroków, Mac10 np. 1/12,  2 skoki

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Z tym jetpackiem mi się nie podoba, ale perk już robię

 

Klasa nmi się też sposobała, ale nie wiem czy nie lepiej dodać jej +dmg z tego MAC10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, jeżeli dodałeś do tarczy i miny nawet lepiej :) Bo dziś na mapie na kilka się natknąłem ;)Nowa Klasa: Buchacz (może być premium lub od lvl)Opis: niewidzialność 30-35%, Uzi z niego 1/12, grawitka jak na Assasienie lub 1 skok (do wyboru).//Edit 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie rób już ze mnie jakiegoś Boga

 

Daj jakieś proste klasy w sensie coś co da się z mojego punktu widzenia zrobić bo zablokowanie kondychy chyba nie jestem możliwe(na danej klasie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kylym nie ma za co przepraszac. klasa nie jest autorska to tak na prawde przerobka dobrze znanej kazdemu doswiadczonemu graczowi COD klasy rocketman tyle ze na realia naszego 45k :). a perk to dobry pomysl. w sumie zrobic tez nie trudno z tego co mi wiadomo (moge sie mylic) bo wystarczy przerobic klase na perk a klasa jest dostepna w necie na wielu forach cs a perku jeszcze nie widzialem.Sory za brak pl i ew bledy ale rozumiecie kom + 1 w nocy. troszke ciezko sie pisze poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinny być usunięte :1. Klasy :- Graniaciarz,-Snajper,-Szpieg,-Saper,-Strzelec Wyborowy,-Mistrz(20klv) - Dobra klasa ale nikt nią nie gra można ją zastąpić tą klasą którą napisałem wyżej (Buchacz)-Mistrz lunety - rzadko kto nią gra bo równie dobrze można grać Zawodowcem2. Perki:-AWP Scope,-Elita,-Buty Herkulesa - nikt nie przejmuje się jak mu ubędzie 20-30hp :-Morfina - mało osób jej używa,-Palące Rękawiczki-AutoBot,-Pierwsza pomoc - brak wody na mapach,-Skoczek,-Tajemnica generała,-Teleport,-Tytanowe naboje - za mało zabiera hp,-Wyszkolenie sanitarne - za szybko trwają rundy.3. Co do czasu na rundę proponuję zmniejszyć czas do 1,30-2 minuty. Przyspieszy to grę i nie trzeba będzie czekać, aż ktoś raczy pakę podłożyć.4. Proponowałbym dodać też nowe mapy.To są tylko moje propozycje, jeżeli uważacie, że coś źle napisałem piszcie śmiało ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kylym ma racje mozna by to usunac.

Ale mam propozycje co do mistrza.

Mozna by dac go od 35k lvl bo latwij by bylo nabic ten lvl

Wyszkolenie sanitarne napewno usunac bo jak ktos ma nano to dodaje mu hp

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Chodzi o to że klasy +dmg zachęcają do używania perków typów zwinne i tytanowe i to właśnie daje im szanse,dlatego ja uważam że takie klasy powinny być dodane bo nudne stają się klasy z 1/x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Klasa rocetkman już poprawiam,a perk rocketman za chwilę będzie dodany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinny być usunięte :1. Klasy :- Graniaciarz,-Snajper,-Szpieg,-Saper,-Strzelec Wyborowy,-Mistrz(20klv) - Dobra klasa ale nikt nią nie gra można ją zastąpić tą klasą którą napisałem wyżej (Buchacz)-Mistrz lunety - rzadko kto nią gra bo równie dobrze można grać Zawodowcem

Mistrza Lunety nie usuwajcie bo fajnie się nim gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perk :

1.Ostatnie tchnienie gracz ma 500 hp i ze wszystkich broni +500 dmg + inta

2. Boska opatrzność - ochrona przed strzałami na x sek w głowę

3.Cicho biegi - Nie słychać biegów i 1/x na unikniecie strzału

 

Narazie to tyle później jeszcze coś pomyśle  ;)

 

Edit:

Klasy do usuniecia:

1. Bobek

2. Buntownik

3. Cwaniaczek

4. Szpieg

5. Saper

 

I mam prośbę aby dodać niewidkę klasie profesjonalista klasa za 23 zł a ma tylko scuta 1/1

 

Nie potrzebne perki :

1.Rozblsk - to jjest to samo co Tajemnica wojskowa

2. Skoczek moim zdaniem perk zbędny lepszy by byl BunnyHoop co ma mniejsza grawitke i 3 skoki

3. Wyszkolenie sanitarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mogłeś ją jeszcze bardziej "wykoksić"^ ^Mi ta klasa nie pasuje

 

Muszę skończyć jeszcze te przekierowania i potem dodam kilka nowych perków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności