Skocz do zawartości

Mini poprawki


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też jestem Za tym żeby Magik był na S.Premce bo on już jest za słaby za XXL. A dać Pogramce na XXL. Albo przywrócić Magikowi niewidzialność z Broniami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wiedziałem że tak będzie,ale teraz popatrzcie na to z innej strony

 

 

Magik ma 1/1,3 skoki i autoBH oraz mniejsza grawtkaJeżeli ktoś ogarnia kose to jest niepokonany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale To jest Premka XXl a 1/1 z noża i niewidzialność na Kosie to na XXl??  Lepiej zrób tak jak było na początku na Magiku. Bo wtedy było najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł , wybierz coś :P Albo aby było jak wtedy lub Magik na S.premium a pogromce na XXL. Fajnie wkońcu jakaś inna klasa XXL bo już magik się chyba jako XXL znudził.

 

Tylko kucacza i cichcego zabójce było lepiej widać bo nie da się teraz grać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czyli powiadacie że mam zmienić magika na coś takiego?

 

 

 

Klasa: Pogromca [Premium XXL]

 

- Widzi Niewidzialnych

- Obniżona widzialność

- 5 skoków

- 1/4 z m3 (pompa)

- 1/3 z Deagle

 

Bo ja mu 1/2 z pompy nie dam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo taak  : )

Mógłbyś trochę zmniejszyć niewidke  klasie "kucacz" 

 

A co do magika to co chcecie z nią zrobic? przeniesc,usunac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'-_-' 1/4 to za mało jak na m3 daj 1/3 i będzie ok bo jak by to powiedzieć z 1/4 była by ch***nia bo niegdyś geniusz jako super prem miał 1/4 z autopompy więc myślę że 1/3 z tej wolniejszej było by git jak na xxl. można by dać przynajmniej na próbę a najwyżej potem zmienić na 1/4 albo ew. wgl. usunąć. ja bym to zrobił tak zostawić magika jako xxl i dodać tą jako 2 i zobaczyć jak się przyjmie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy czemu mowisz ze bysmy nie uzywali ?? :D na 35k lvl przydala by sie jakas klasa bo na Mistrza 40k ciezko zbierac :P takie jest moje zdanie na ten temat . A co do Kucacza troche za bardzo jest wyj****** w kosmos :D grac sie z nim nie da a prawie kazdy teraz nim gra . Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to tak zrobić, bo zwykłe klasy są teraz lepsze nawet od premek, to dodać pare nowych klas ale dla premium.

 

1.Premka, nowa klasa:Predator 

Opis klasy: Posiada famas'a 1/11, usp 1/8, jest pół widzialny i ma 2 flashbang

 

Klasa: Mistrz lunety, trzeba naprawić niewidke, pisze w opisie ze klasa polwidoczna a na prawde tak nie jest.

 

2. Super premka, nowa klasa: Pancernik 

Opis klasy: Posiada niesmiertelnosc przez 7 sek. Dual Beretta 96G Elite 1/7 i UMP45 1/9

 

3. Klasa XXL, wasz pogromca, nowa klasa: Pogromca

Opis klasy: Widzi niewidzialnych, ma obniżoną niewidke. Posiada 5 skoków 1/3 M3 i 1/3 Deagle

 

Nowa klasa: Tytan/Beton 

Opis klasy: Posiada betonowe ciało na 15 sek. ma pół niewidke, 3 skoki, HE 1/2, 2 rakiety 500+(inta), P228 1/6 i gail 1/8-9

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie,nie

 

To już lepiej jak dodam starego magika,jeżeli ten pogromca będzie taki niewidzialny jak magik i będzie miał 1/3  to połowa serwa zniknie,a to nie polega na tym że Wy rozpierdalacie serwer i macie wyjebane w graczy a potem się dziwie czemu na serwerze jest 15/16 osób ^^

 

 

Klasa: Pogromca [Premium XXL]

 

- Obniżona widzialność

- 5 skoków

- 1/3 z m3 (pompa)

- 1/3 z Deagle

 

I starczy,a co do klas od poziomu to nie będzie bo znowu się to zamienie w jakieś wielkie gówno(jak przedtem)

 

Po co dawać klasy od poziomu tak potężne? Przecież wtedy znowu wracamy do punktu w którym na serwerze znowu zostaje 15/16 osób bo napierdalacie jak szaleni

 

Chcecie klase od 35k? To na pewno nie będzie to klasa z 1/x

 

 

To samo z premkami,na razie zmieniam tylko te co trzeba.Umówiliśmy się że poprawiam na razie zwykłe klasy i perki

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności