Skocz do zawartości

Mini poprawki


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

klasa od 35k moze byc ale niech bedzie to np +50 obrazen int z ak albo m4a1________Mam jeszcze 1 propozycje wprowadzenie mozliwosci restartu rankingu                                                       Komu sie podoba pomysl niech da lubie to prosze to bedzie moje pierwsze ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pogromca dodany

 

 

 

1.Premka, nowa klasa:Predator 

Opis klasy: Posiada famas'a 1/11, usp 1/8, jest pół widzialny i ma 2 flashbang

 

Klasa: Mistrz lunety, trzeba naprawić niewidke, pisze w opisie ze klasa polwidoczna a na prawde tak nie jest.

 

Klasa: Lamussoo/Brumbrum xdOpis: Posiada 2 skoki, famas + X DMG , 

 

Perk: Profesjonalne HE 

1/1 z HE

 

 

Jakieś normalne propozycje? Proszę pisać, ale pisać także jakie klasy nie są używane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, pisałem jakie moim zdaniem klasy nie są używane i zbędne zresztą perki też. 

Nowa klasa: Tytan/Beton 

Opis klasy: Posiada betonowe ciało na 15 sek. ma pół niewidke, 3 skoki, HE 1/2, 2 rakiety 500+(inta), P228 1/6 i gail 1/8-9 

Ta klasa jest na premke i jak najbardziej jestem na tak.Ale bez 2 rakiet oraz P228 a tak poza tym na premke by była dobra.

Dobrze Vienio, mówi ten perk będzie zły chyba, że Graniaciarz będzie miał wyłączony ten perk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym dodać propozycję klasy "Rebeliant" ta klasa była by zwykłą premką. Posiadała by bronie jak Famasa 1/14, Steyr TMP(tak zwana wiertarka) 1/10, glock/usp. Do tego 2 skoki, ubiór przeciwnej drużyny i lekka grawitacja .

 

Chciałbym, usłyszeć wasze opinie na temat tej klasy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klasa bobek i snajper te 2 klasy sa bardzo rzadko uzywane . a co do poprawk prosilbym aby na scoutera dano 1/2 ze scouta a nie 1/3 a jesli nie to jakas mala bron np usp 1/10 . A co do innych klas chcialbym w zwyklych jakas klase z pompa moze byc nawet po 2k dmg albo 1/8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nowy perk to ''oddech zeusa'' - 1/2-3 z m3  ''moc ump'' - 1/6-9 z ump ''pierscien frodo'' - daje 10 sekund niewidzialnosci tak jak nanosuit , a perki do ulepszenie teleportacja 2-4 razy. Jesli sie podoba prosze o lajka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No tak ale kiedy będzie się grało Graciarzem A on ma chyba HE co 5 sek to będą spamili He na respy itp 

Istnieje takie coś jak blokada perku dla klasy:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawki/propozycje:-skrócić czas rundy do 2 minut-przywrócenie dawnych cen w sklepie ew zamiast 8k za perk zrobić 6k a za monety 15-dodanie klasy Tytan/beton Siwego i klasy Rebeliant Staffa (ew z moimi poprawkami jeżeli wam odpowiadają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak najbardziej TAK! ! ! 

2. Perki za kase : - 5k za jednego 

    Perki za monety niech zostają np. Wydaje dosyć dużo monet i tak mi nic fajnego nie lotta. Dlatego to jest durny pomysł.

3. Jakie poprawki ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności