Skocz do zawartości

Mini poprawki


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

mam taką propozycje żeby dodac takie coś jak /wezperk tzn. u opiekuna serwera czyli u (buźki) bedzie można kupić taką opcje (23zł), po zakupie bedzie można wziąć sobie perk,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, może i fajne ale też można dodać /sklepik (skrót /sk) gdzie będzie można sobie za daną ilość fragów kupić perk :) np. nano 150-200 fragów albo coś takiego :) Do tego trzeba też licznik do fragów :)

 

Co wy na to ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś klasa od poziomu by się przydała.. Bo za mało jest tylko 2. Np. od 15k - Zawodowiec z M4a1 : posiada m4: 1/13 + 3 rakiety , int + dmg. 3 skoki w powietrzu.

 

A od 35k jeszcze by jakaś mogła być ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowanie perków. nieee bo wtedy osoba która gra na premce i ma po 80-90 fragów na mapę po tygodnu będzie miała ze 2k fragów... wtedy np co mapę nano i snajperka i nie ma gry... a co do brania preków za 23zł to jeszcze gorzej bo wtedy nie będzie opłacało się kupować premium bo snajperka i nano na każdej mapie od startu mapki to lekka przesada i przerastało by to nawet XXL premium.  

 

 

P.S. ale cichy nie może zabić nikogo na niewidce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu Pawła wyłączył bym serwer na 2-3h i poukładał wszystko bo robi się bałagan z tym Cichym i Kucaczem. Te klasy jak na podstawowe są za dobre dać je od 20k lvl albo więcej lub zwiększyć im widzialność np na taką jak ma Assasin. Dobrze chociaż, że Kucacz ma wyłączone perki typu awp/snajperka a Cichy nóż predatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy? Jak gail nie działa ? Ja chyba już z 5 osób zabiłem :P Tylko , że go może 1 rundę na dzień użyje albo nawet wcale więc nie mówcie , że gail nie działa bo tylko nie pisze ile ma :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

1.Premka, nowa klasa:Predator 

Opis klasy: Posiada famas'a 1/11, usp 1/8, jest pół widzialny i ma 2 flashbang

 

Klasa: Mistrz lunety, trzeba naprawić niewidke, pisze w opisie ze klasa polwidoczna a na prawde tak nie jest.

 

Klasa: Lamussoo/Brumbrum xd
Opis: Posiada 2 skoki, famas + X DMG , 

 

Perk: Profesjonalne HE 

1/1 z HE

 

I błagam nie spamujcie bo polecą warny. 
Przez to gubię to co pisałem

 

-skrócić czas rundy do 2 minut

 

 

A co do klas 
Cichy zabójca i kucacz to poprawiłem je i bardziej ich nie osłabię

 

 

Ja bym jeszcze zmienił Gail na geniuszu wywalasz 2 magazynki a on nic zmienił bym na 1/11 bo nie raz sie przyda a "gówno " da 

Jaki znowu Gail na geniusziu?

Opis "1/1 AWP, 1/4 XM, 3 skoki i mniejsza widocznosc";

 

I pisanie idiotycznych postów będzie kończyło się warnami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje by usunąć geniuszowi Awp 1/1 i zostawić tylko pompe 1/4 ma.. a Pogromca 1/3  z M3 c wchodz raz na 100, 5 skoków i niewidka..

 

mój pomysł:

Pogromca:

1/1 z AWP na kucaka niewidzialny.

1/5 z pompy (widzialny)

1/2 z noża PPM (lekko niewidzilny)

5 skoków

glock 1/9 i taka powinna być klasa za 30 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności