Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zbanowano:</span> Dr tyber.


Tyberiuszek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Dr_Tyyber/ Bez sluchawek
Link do SS: Perm bez ssów'
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

 

Kicked by Console: "Zostales zbanowany. Sprawdz konsole."
Kicked :"Zostales zbanowany. Sprawdz konsole."
Serwer: #6 [ONLY DD2]Cs-Classic.pl (de_dust2)
Link do bana: http://amxbans.cs-classic.pl/bans/20144.html

Proszę o rozpisanie demka i szybkie UB.

 

 

Kuźwa i teraz mam problem. Źle wpisałem komendę w konsoli nie nagrało mi się demko (prawdopodobnie - bo nie mam zapisanego tam gdzie inne - a mam ich sporo xD).
Już rozpisywałem demka więc to nie problem dla mnie ale w tym wypadku straciłem dowód. Obserwowałem dla mnie wh ewidentne - chodź mylić się rzecz ludzka ( ale co do banowania za wh do tej pory ani razu się nie pomyliłem). A sprawdzałem bo dużo było na "u@".
W związku z tym iż nie ma dowodu wyłącznie z mojej winy całą odpowiedzialność biorę na siebie bez względu na konsekwencję - błędy się popełnia ale i trzeba wyjść przed nie a nie się chować xD.
Tyle z mojej strony.
Następnym razem xD sprawdzę czy się na pewno nagrywa.
Pozdro :-)


To pobierz z forum - HLTV-Cs-Classic??

 

 

Kuźwa i teraz mam problem. Źle wpisałem komendę w konsoli nie nagrało mi się demko (prawdopodobnie - bo nie mam zapisanego tam gdzie inne - a mam ich sporo xD).
Już rozpisywałem demka więc to nie problem dla mnie ale w tym wypadku straciłem dowód. Obserwowałem dla mnie wh ewidentne - chodź mylić się rzecz ludzka ( ale co do banowania za wh do tej pory ani razu się nie pomyliłem). A sprawdzałem bo dużo było na "u@".
W związku z tym iż nie ma dowodu wyłącznie z mojej winy całą odpowiedzialność biorę na siebie bez względu na konsekwencję - błędy się popełnia ale i trzeba wyjść przed nie a nie się chować xD.
Tyle z mojej strony.
Następnym razem xD sprawdzę czy się na pewno nagrywa.
Pozdro :-)

 

 

 


za chwile rozpisze

 


link do demka: http://ziifile.com/filrj46l60sp.html
1 - 18:18:64 - info bdb dokładnie wiedział gdzie stoja gracze
2 - 19:38:07 - podobnie jak wyżej
3 - 19:44:71 - pierwszego widział drugi dostał zanim wyszedł
4 - 23:12:40 - tu tez w idealnym momencie wychodzi wczesniej chowajac sie za skrzynia
5 - 23:59:98 - to samo idealnie wcelowany w gracza
6 - 25:52:42 - to tez ciekawe bylo wbiega ze sr i odrazu wie ze ktos tam jest

 


tak to wyglada z mojej strony. wprawniejsze oczy zadecyduja :-)

 

Koleżko mój życzliwy... Skoro to są dla Ciebie ewidentne akcje na "wu ha", to nie chce wiedzieć jakie masz pojęcie na temat takich wspomagaczy jak Nospread czy też norecoil, w sumie to czego ja się spodziewam po Nesie :giggle: . Polecam na stanowisko admina zakup słuchawek i staż w cs'sie chociaż 5 latek. Mam nadzieję że rozpatrzy tę sprawę ktoś znający się na rzeczy. Sorki za wypowiadanie się w temacie, ale nie jestem zwolennikem tego zakazu,Pzdrówki.

Edytowane przez Rias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa i teraz mam problem. Źle wpisałem komendę w konsoli nie nagrało mi się demko (prawdopodobnie - bo nie mam zapisanego tam gdzie inne - a mam ich sporo xD).


Już rozpisywałem demka więc to nie problem dla mnie ale w tym wypadku straciłem dowód. Obserwowałem dla mnie wh ewidentne - chodź mylić się rzecz ludzka ( ale co do banowania za wh do tej pory ani razu się nie pomyliłem). A sprawdzałem bo dużo było na "u@". 


W związku z tym iż nie ma dowodu wyłącznie z mojej winy całą odpowiedzialność biorę na siebie bez względu na konsekwencję - błędy się popełnia ale i trzeba wyjść przed nie a nie się chować xD. 


Tyle z mojej strony.


Następnym razem xD sprawdzę czy się na pewno nagrywa.


Pozdro :-)


 


 


 


 


za chwile rozpisze


 


 


link do demka: http://ziifile.com/filrj46l60sp.html


1 - 18:18:64 - info bdb dokładnie wiedział gdzie stoja gracze


2 - 19:38:07 - podobnie jak wyżej


3 - 19:44:71 - pierwszego widział drugi dostał zanim wyszedł 


4 - 23:12:40 - tu tez w idealnym momencie wychodzi wczesniej chowajac sie za skrzynia


5 - 23:59:98 - to samo idealnie wcelowany w gracza


6 - 25:52:42 - to tez ciekawe bylo wbiega ze sr i odrazu wie ze ktos tam jest


 


 


tak to wyglada z mojej strony. wprawniejsze oczy zadecyduja :-)

Edytowane przez RedMisiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o poprawny link do demka, ponieważ z tego linku mi wyskakuje wirus

Niby kogo ty o to prosisz?? A od czego do cholery jest UBTEAM?? Ha, ha macie tutaj taki burdel i chaos na tym forum że właściciel powinien wyrzucić was na pysk za taką amatorkę co odwalacie, miałem nadzieję że to normalna serwerownia ale z tego co tu widzę to nie dla dobrych graczy. Bawcie się dobrze w tej piaskownicy.  Buzia  :papa:

Edytowane przez Tyberiuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby kogo ty o to prosisz?? A od czego do cholery jest UBTEAM?? Ha, ha macie tutaj taki burdel i chaos na tym forum że właściciel powinien wyrzucić was na pysk za taką amatorkę co odwalacie, miałem nadzieję że to normalna serwerownia ale z tego co tu widzę to nie dla dobrych graczy. Bawcie się dobrze w tej piaskownicy.  Buzia  :papa:

Po 1. Poprosiłem o to admina, więc nie wiem o co bijesz ;)  Po 2. To sieć serwerów, a nie serwerownia Po 3.

19:38 na pewniaka na model wlatujesz // +/- b

19:55 nagle model Ci się pokazał i zmiana kierunku strzelania hmm? // b+

21:55 skanujesz na koniec gali tylko wtedy gdy pojawi Ci się model :) // b+

23:10 też ładnie na podeście latałeś celownikiem za modelami // b+/-

24:00 wbiłeś na pewniaka, nawet nie sprawdzałeś czy nie ma innego TT, wiedząc, że w BS siedzi tylko 1. // b+/-

 

Jak dla mnie ban zostaje. Elo

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności