Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie - YourMom :D


krawcu76

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: PolishFullStrafe | YourMom

2. Imię: Dominik

3. Wiek: 16

4. Znajomość AMX (1-10): 7/8

5. Sprawny i działający mikrofon: Jak najbardziej.

6. Składka (tak/nie): 2x Premka i Vip

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/YourMom/193.33.176.143:27015/

Powiem tak. GameTrack jest słaby, ale ten kto gra wie, że często mnie widać na serwerze. Na 200% poprawię!

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (TAK/NIE) jeżeli tak, to jakich: Nie.

9. Parę słów o sobie **: Nadszedł w końcu czas na moje podanie :D Mam na imię Dominik interesuję się kulturystyką, motoryzacją i kickboxingiem jak i graniem w różne gry. Na ogół jestem szczerą i spokojną osobą skorą do współpracy lubię pomagać innym i przede wszystkim wykonuje sumiennie swoje obowiązki.

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Dlaczego chciałbym zostać adminem? No jeden z głównych powodów jest taki sam jak większości irytuje mnie panujący chaos na serwerze pod nieobecność adminów. Gdy nie ma serwerze admina niektórzy potrafią łamać wszelkie punkty zawarte w regulaminie, a jako osobą upoważniona do zajmowania się tego typu incydentami z chęcią bym robił to co do mnie należy. Jeśli dalibyście mi szanse na wykazanie się zrobię wszystko żeby pokazać się z jak najlepszej strony i będę przykładnym adminem który będzie sumiennie wykonywał swoje obowiązki. W dodatku zmotywuje mnie to do udzielania się na forum i być może nawet do pisania poradników.

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie, ale niedługo się to zmieni.

12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Szczerze? Tyle ile będzie trzeba mogę być na serwerze po 10h, a jak trzeba będzie to więcej.

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze od godziny 16 do 23/24, a weekendy to od 12 nawet do późnej nocy.

14. Staż w Counter-Strike 1.6: 8 lat z czego około 5 spędziłem na Deathrunach.

15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak kiedyś posiadałem admina.

 

 

Edit: za zlamanie regulaminu poniosłem konsekwencje i się zmobilizowalem mówisz, że tego nie nawidzisz, a chcialbym przypomnieć że sam miałeś 12 sekund.

Edytowane przez krawcu76
http://www.gametracker.com/player/PolishFullStrafe | YourMom/193.33.176.143:27015/ http://www.gametracker.com/player/PFS | YourMom/193.33.176.143:27015/ reszta GT
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem z autopsji, że wykonuje sumiennie swoje obowiązki.-napisal kolega ktory sam nie gra na swoim nicku:)

 

gt beznadziejne sam czesto cie banowalem poki co jestem na nie

 

 

+ skracales arctica dla rekordu opiekun powinien cie zbanowac  nie nawidze czegos takiego

Edytowane przez ZabityZaBity
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ziomek ale jestem na nie.

 

Nie podoba mi się twój ostatni ban za skracanie z 01.12

Pograj 2/3 tygodnie czysto nie łamiąc regulaminu i wtedy zobaczymy co i jak z tobą będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT dobre
udzielasz się na forum
Dałeś się zapoznać ludziom na serwerze

Wszystko byłoby dobrze gdyby właśnie nie skracanie

Następne podanie możesz złożyć za tydzień
W ten czas pokaż, że zrozumiałeś swój błąd
odrzucam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności