Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_orange">Odrzucone:</span> Odwołanie Dr. Tyber


Tyberiuszek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Dr_Tyyber/ Bez sluchawek
Link do SS: Perm bez ssów'
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

 

Kicked by Console: "Zostales zbanowany. Sprawdz konsole."
Kicked :"Zostales zbanowany. Sprawdz konsole."
Serwer: #6 [ONLY DD2]Cs-Classic.pl (de_dust2)
Link do bana: http://amxbans.cs-cl...bans/20144.html

 

Witam ponownie, zakładam temat gdyż w poprzednim nie zostałem obandowany. Moje pytanie jest następujące, czy ja mam was uczyć gry w cs'a?? Bany daje się gdy jest się w pewnym swojej decyzji, a nie gdybanie, widocznie nie mieliście doczynienia z dobrym graczem?? Cóż, trudno się dziwić. Poprzedni tematem zajęli się jacyś dyletanci, mamy na "sali" doświadczonych graczy w cs'a?

 

 

Po 1. Poprosiłem o to admina, więc nie wiem o co bijesz  ;)  Po 2. To sieć serwerów, a nie serwerownia Po 3.

19:38 na pewniaka na model wlatujesz // +/- b

19:55 nagle model Ci się pokazał i zmiana kierunku strzelania hmm? // b+

21:55 skanujesz na koniec gali tylko wtedy gdy pojawi Ci się model  :) // b+

23:10 też ładnie na podeście latałeś celownikiem za modelami // b+/-

24:00 wbiłeś na pewniaka, nawet nie sprawdzałeś czy nie ma innego TT, wiedząc, że w BS siedzi tylko 1. // b+/-

 

Jak dla mnie ban zostaje. Elo

 

 

-Jedna z rozpisek demka jakiegoś amatora, może postanowię odpowiedzieć. 

1. Po primo, rozpisując demko nie zakłada się z góry że gość ma "wu ha" i widzi modele, spróbuj obejrzeć swoje demko i zobacz ile razy jeździłeś idealnie po modelach.

 

19:38 - Oczywiście że wbijam na pewniaka, bo to jest tak pewne że ktoś tam będzie siedział jak to, że ty nie wiesz o czym mówisz. Koleżko to są tak zwane "miejscówki"

 

19:55 - Nie mam pojęcia czy pokazał mi się model, patrz punkt pierwszy.Po prostu cofałem się na bs'a.

 

21:55 Patrz na punkt pierwszy. Zwykły skan.

 

23:10 Przepraszam że latałem za modelami, nie wiedziałem że nie wolno  :blink:, spójrz punkt pierwszy.

 

24:00 - Bo słyszałem kroki ? Dlaczego mam się tłumaczyć tylko dlatego że dobrze gram? :bezradny:

 

Te akcje w ogóle mają się nijak i żadna z nich nie wykazuje gry na wh, Mam wielką nadzieję że tym razem sprawdzi to ktoś kto zna się na rzeczy, o ile są tu tacy. Pozdrówki, myślenie nie boli ;)  

 

 

 

 

Twoje demko zostało obejrzane przy wyłączonym wh oraz włączonym.
Oczywiście masz prawo do odwołania się. Demko zobaczy drugi członek UBT.

 

Przepraszam, ale co to ma do rzeczy?   :hmmm:
 

 

 

@Up. Odniosłem się do Twojego "primo"

 

^_- , To czy oglądałeś to przy pomocy wh czy bez niego nie ma nic do rzeczy, chodziło mi o to żebyś nie polegał na modelach tylko na analizie sytuacji. Oczywiście tak zwana modelowa gra jest argumentem, ale nie możesz opierać na nich całego faktu, że ktoś gra za wh. Gdybyś miał obejrzeć jakiekolwiek inne demko, jestem pewien że twoje argumenty będą podobne,ponieważ nie zwracasz na takie rzeczy jak movement czy też umiejętności gracza, zakładam po twojej rozpisce że nie jesteś zbyt dobrym graczem i rozpisywanie demka to dla Ciebie coś nowego. Dla mnie osobiście z demka nic nie wynika, ale dalsze zwlekanie z UB to kompromitacja waszej administracji.  

 

 

 

Co do oceny to nigdy nie oceniam na podstawie modeli, ale właśnie z analizy sytuacji. W Twoich widać bardzo podejrzane akcje

 

Gdyby tak faktycznie było to czy przy każdej sytuacji wspominałbyś o modelach? I jeżeli akcje z 19:38 nazywasz podejrzaną to twoje 10cio letnie doświadczenie wydaje mi się mało wiarygodne. No trudno każdy się myli, nie będę płakać jeżeli UB nie otrzymam bo i tak brak czasu na grę, a takich serwerów mnóstwo. Po prostu nie chciałbym żeby przez pomyłkę admina mój nick został "naruszony". Pozdro  ;)

Edytowane przez Tyberiuszek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje demko zostało obejrzane przy wyłączonym wh oraz włączonym.
Oczywiście masz prawo do odwołania się. Demko zobaczy drugi członek UBT.

 

@Up. Odniosłem się do Twojego "primo"

 

@@Up. O moje doświadczenie nie musisz się martwić. Gram w tę grę 10 lat i nigdy nie miałem problemu z rozpoznaniem gościa, który ma skilla/farta od kogoś kto leci na wspomagaczu ;) Co do oceny to nigdy nie oceniam na podstawie modeli, ale właśnie z analizy sytuacji. W Twoich widać bardzo podejrzane akcje, więc wybacz. Może się pomyliłem, ale bardzo bardzo w to wątpię. Jutro popołudniu dostaniesz opinię od drugiego członka UBT.

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę się do tego tematu i akcji od polaczka (tak dla jasności).

 

19:38 - Było słychać tylko przeciwnika schodzącego do dolnego trupa, wychodzisz na pewniaka, ale dla mnie mógł być to zwykły pre fire, B+/-

19:55 - Ciekawy jest fakt, że mając fraga jak na dłoni przestajesz strzelać i celujesz w drugiego przeciwnika zanim się pojawi. Gdybyś zdobył fraga i dopiero przeskoczył celownikiem nie byłoby to aż tak podejrzane, B+/-

21:55 - Latasz po przeciwnikach celownikiem, skany idealnie w czas B+

23:10 - Zdecydowanie za szybkie przejście celownikiem na gracza z awp, wychylenie schodkowe z natychmiastową pestką, praktycznie awykonalne przy wychylaniu się bez ducka lub skoku w tym miejscu, dla mnie B+

24:00 - Parę sekund wcześniej słychać krok, dla mnie czysto B-

 

Uważam, że Twoja gra jest zbyt pewna. Przy movemencie jaki prezentujesz, wydaje się to wręcz nie możliwe. Twój czynnik błędu w odległości namierzania postaci po tym jak się chowasz jest bardzo, bardzo niski, przy podwójnym wychylaniu (tak jak np w 18:18 i parę sekund później, w dolnym trupie) co jest jak najbardziej naturalne u doświadczonych graczy, jednakże nie z taką powtarzalnością. Dla mnie ban powinien zostać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę się do tego tematu i akcji od polaczka (tak dla jasności).

 

19:38 - Było słychać tylko przeciwnika schodzącego do dolnego trupa, wychodzisz na pewniaka, ale dla mnie mógł być to zwykły pre fire, B+/-

19:55 - Ciekawy jest fakt, że mając fraga jak na dłoni przestajesz strzelać i celujesz w drugiego przeciwnika zanim się pojawi. Gdybyś zdobył fraga i dopiero przeskoczył celownikiem nie byłoby to aż tak podejrzane, B+/-

21:55 - Latasz po przeciwnikach celownikiem, skany idealnie w czas B+

23:10 - Zdecydowanie za szybkie przejście celownikiem na gracza z awp, wychylenie schodkowe z natychmiastową pestką, praktycznie awykonalne przy wychylaniu się bez ducka lub skoku w tym miejscu, dla mnie B+

24:00 - Parę sekund wcześniej słychać krok, dla mnie czysto B-

 

Uważam, że Twoja gra jest zbyt pewna. Przy movemencie jaki prezentujesz, wydaje się to wręcz nie możliwe. Twój czynnik błędu w odległości namierzania postaci po tym jak się chowasz jest bardzo, bardzo niski, przy podwójnym wychylaniu (tak jak np w 18:18 i parę sekund później, w dolnym trupie) co jest jak najbardziej naturalne u doświadczonych graczy, jednakże nie z taką powtarzalnością. Dla mnie ban powinien zostać.

 

Dziękuję za komplementy, nie wiedziałem że jestem aż tak dobry  :giggle: . No jasne wasza decyzja, skoro to dla was wystarczające argumenty, argumenty które są dla mnie zwykłymi odruchami lub fartem to nic nie poradzę, mam tylko nadzieję że więcej nie zbanujecie graczy którzy faktycznie coś potrafią. Pozdrawiam miłej gry  :bandyta:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności