Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">Odbanowano:</span> Hiero! OnLy DAF


Hiero

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Hiero! OnLy DAF
Link do SSów: Hiero! OnLy DAF (BRAK SS'ów CSGO)
Wycinek z konsoli(bez IP)*:Disconnect: You have been banned by this server, check http://codcsgo.cs-classic.pl/ for more info.

Disconnect: You have been banned by this server, check http://codcsgo.cs-classic.pl/ for more info.

Serwer:COD MOD CS GO
Link do bana
http://codcsgo.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:104649668&advType=steamid&Submit

 

 

Siemka. Grałem dziś na serwie mapa inferno, miałem perk z Scarem-20 i skanuje się na bananie tą ścianę zabiłem 1 może kogoś obiłem nwm. Po chwili dostałem bana chyba od MajuN'a nwm za co na aim nie gram wh też gram sam na serwie z nikim na ts itp nie jestem nie wiem o co chodzi pisze na banach ze mam na zawsze (według mnie to Majun jest z kimś na ts bo ma info z dup*) Proszę o unbana serwer mi siębardzo podoba a nwm za co ban  :(

Edytowane przez Hiero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam link do demka http://414339.node66.pukawka.pl/dem-de_inferno-1481044320-1481047080.zip
1.Jak napisałeś wyżej nie siedzisz z nikim na ts'ie jednak twój kolega Byali#Vezu wydał Cię od razu po otrzymaniu blokady.
2.Pierwsza runda minuta do końca dostałeś info lub zobaczyłeś na wspomagaczu, że kolega zeskakuje z balkonu na "A" i szybciutko zrotowałeś aby go zabić.
3.Sam na sam w czwartej rundzie kiedy pickowałeś idealnie wcelowany w resp'a ct z auta.
4.10 runda 1.30 idealnie wcelowany ze speedway'a na obieg nie zrobiłem kroku a wymierzyłeś perfect.
5.16 runda bez żadnych zahamowań skróciłeś 2 środek nawet nie sprawdzając jednego kąta.
6.17 runda po raz kolejny skrócony 2 środek, prefire przez ściankę na bananie z drewna podczas zaplantowanej paki w dwóch graczy.

Autorem bana byłem ja nie Majun, i po raz kolejny dopiszę, iż w poście napisałeś że z nikim nie siedziałeś na ts a jednak twój kolega od samego początku Cię bronił, że nic nie masz :). 

Pozostawiam post do rozpatrzenia pozdrawiam.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra byali mój kolega ale on nie ma mikrofonu xD :D

 

Mam sporo kondycji i dobre słuchwaki nie oglądam się skanuje częscto a do tego auto ma 1/10 to czemu by nie i chyba ty sobie z twoim koleszką adminem Majunem siedzisz na ts bo majun też wszystko wszędzie wie

 

 

Nawet jeśli bym z nim gadał to może ostrzeżenie a na wh mi szkoda i inne wspomagacze bo mam nawet dobre skiny kupione z własnej kieszenie

Edytowane przez Hiero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ok ale

 

1. Gadałem z byalim ale jak mówiłem nie posiada on mikrofonu rozmowa była przez telefon (tele pod słuchawki podłączyłem)

2. Dał mi info ze jest na a tylko tyle ale to było tylko 1 raz, a od czasu do czasu można chyba coś powiedzieć jak się gada z kolegą a nawet jeśli to może ban na 4/5 godz za dawanie info lub ostrzeżenie

3. Kto idzie z banana i nie patrzy na ct idąc po bombę? (było słychać jak biegł w stronę ct)

4. Nikt mi nic nie mówił zbieg okoliczności

5. Mam więcej kondycji więc biegnę szybciej inni tam jeszcze raczej nie byli ....

6. Prefire przez scianke byli na b czułem że 1 będzie patrzeć banana i skanowałem, jak już mówiłem miałem scara i z nim się chyba dużo skanuje

7. Nigdy nie grałem na żadnych wspomagaczach w 1.6 na 1 serwerze chyba 7 razy ss'y dawałem :D

8. Gdy skanowałem prosto w głowę po prostu fart :D na mm takiego farta nie mam :D

Przyznałem się co do 1 rozmawiałem powiedział że jest na a ale to tylko to ja mu też raz czy 2 powiedziałem gdzie jest ale my gadamy a nie dajemy cały czas sobie info na wzajem. Serwer mi się pardzo podoba jest komandos 1/1 dlatego na nim gram bardzo proszę o ub przyznałem się co do 1 bo mi bardzo zależy a reszta to sama prawda. Pragnę dodać że istnieje coś takiego jak radar i komenda radar_socale 0.3 czy coś w tym stylu. 

Edytowane przez Hiero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności