Skocz do zawartości

Skarga jeszcze raz nie tam gdzie powinnobyć napisalem xDD


RaXo#

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: RaXo#2.Nick admina/gracza który zawinił:Blaze3.Admin/Gracz :Blaze4.Data i godzina:14.03.2013 - 23:09:36[PL] Cs-Classic.pl [FFA][VIP]@pukawka.pl (de_nuke)5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):Niestety brak czegokolwiek ,lecz nie byłem przygowowany że dostane bana i z tąd brak dowodów może ktoś kto w tym czasie gram na serwie6.Opis sytuacji:Graliśmy na de_nuke i ni tąd ni z owąd ban . Zostałeś zbanowany :/ Chociarz nic nie miałem i nie mam nic co by mogło potwierdzić to co powiedziałem ,tylko moje słowa , mam nadzieje że zostane odbanowany, na serwerze mam juz dosyć sporo przegrane i nie chciałbym tego stracić

 

 

BUILD 5787 SERVER (0 CRC) Server # 141 [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin BlazE. [AMXBans] You are permanently banned. [AMXBans] Banned Nickname : RaXo# [AMXBans] Reason : ' Wstaw screeny na cs-classic.pl ' [AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 478182669 ' [AMXBans] Your IP : ' 195.69.80.7 ' [AMXBans] =============================================== Kicked : You are BANNED. 

 

http://myndos.unixstorm.org/DD2/ban_list.php?bid=499

 

 

a z jakimikolwiek dowodami bedzie problem jak wyzje napisalem ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Idiotyczna skargaJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności