Skocz do zawartości

[II] Wywiad z Mariną - Strażnikiem Texas... TS3 z dziurą w mózgu!


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1481472056__wywiadzmarinaii.png

 

 

[Tymbarkowa :3]: Witam wszystkich zgromadzonych! Dziś po raz kolejny mam zaszczyt przeprowadzić wywiad z byłą panią redaktor - Mariną aka Karpiem aka Rudą z DD3! Ciesze się, że zapisałaś się akurat do mnie! Od ostatniego wywiadu minęło ponad pół roku, czy przez ten okres czasu zmieniło się coś w Twoim życiu?

 

[Marina.]: Również wszystkich serdecznie witam, a szczególnie Ciebie karpiu. Tak, w moim życiu zaszło dużo zmian, między innymi zmiana szkoły, w której średnio sobie radzę, ale wiadomo - pierwsza klasa.

 

[Tymbarkowa :3]: W poprzednim wywiadzie pisałaś, że wybierasz się do Technikum Gastronomicznego. Czy zostałaś przy tym wyborze? W jakim sensie średnio sobie radzisz?

 

[Marina.]: Tak, udało mi się dostać do tej szkoły, jestem z tego bardzo zadowolona. Pisałam też, że wybieram się do internatu, ale jednak z tego zrezygnowałam. Rozpiska co mam robić o danej godzinie? To nie dla mnie. Średnio sobie radzę z nauką - jest jej mnóstwo, ale wierzę, że dam radę i przejdę do kolejnej klasy :D

 

[Tymbarkowa :3]: My również w to wierzymy i będziemy trzymać kciuki, żebyś zdała! Dlaczego zrezygnowałaś z internatu?

 

[Marina.]: Po pierwsze, gdy poszłam dowiedzieć się czy się dostałam Pani była mega nieuprzejma i nawet nie sprawdziła listy i z góry było NIE. Pojechałam więc do drugiego internatu, tam mi powiedzieli, że jest jeszcze 1 miejsce. Gdy spytałam jak to wszystko wygląda, to się przeraziłam. Nie dość, że kosmiczna cena za miesiąc, to wszystko godzina po godzinie rozpisane. Nawet nie miałabym czasu wyjść na miasto, a co dopiero z kimś się spotykać.

 

[Tymbarkowa :3]: No tak, z opowiadań moich znajomych, którzy uczęszczali do internatu wyglądało to tak samo. Jak więc sobie radzisz z dojazdem do szkoły?

 

[Marina.]: Dojazd nie jest taki straszny jak myślałam. Autobus mam 7:02, 7:16 i 8:12 i jadę ~30 minut. Przed 8 jestem w szkole i jest super :D  Tylko raz zdarzyło się, że zadzwoniłam po Pawła bo musiałam być na 8 w szkole, a mój autobus miał opóźnienie.

 

[Tymbarkowa :3]: Skoro ruszyłaś temat Pawła.. Wszyscy wiemy, że poznaliście się u nas na forum. Jak układa się między wami?

 

[Marina.]: Jeju, nawet nie myślałam, że tak trudne będzie napisanie czegoś o tym ;p No cóż, niedługo mija nam rok :D Dokładnie 26 stycznia. Fakt, są lepsze chwile i gorsze. Zbliża się też studniówka i ferie, w które Paweł planuje zabrać mnie na narty, cholernie się tego boję XD Ale ogólnie między nami układa się bardzo dobrze :D

 

[Tymbarkowa :3]: Bardzo się cieszymy! Jeszcze jedno pytanie odnośnie jego. Jak zapewne wiesz, po raz któryś Paweł został uznany za najbardziej poważną osobę na forum -> KLIK Czy w życiu realnym jest podobnie? Zdradzisz nam jaki Szeregowiec jest na prawdę?

 

[Marina.]: Jest osobą poważną, z planami na życie i wie czego chce. Zawsze musi postawić na swoim choćby nie wiem co. Inaczej jest wobec mnie, co chyba jest dość wiadome. :love:

 

[Tymbarkowa :3]: Na forum jest dość tajemniczy, więc można by było pytać o niego i pytać.. Ale my nie o nim tutaj :) Oczywiście Paweł pozdrawiamy! 

Wyżej napisałaś, że boisz się jechać na narty, dlaczego?

 

[Marina.]: Nigdy nie jeździłam na nartach, może dlatego. Mam wrażenie, że gdy się tego podejmę wrócę do domu połamana :D Nie wydaje mi się, że mógłby to być sport dla mnie i taki który by mi podpasował. Ale w sumie myślę, że mogłabym spróbować :D

 

[Tymbarkowa :3]: Boże, uważaj na siebie!xD Jedziecie za granicę, czy w polskie góry?

 

[Marina.]: Z tego co mi wiadomo to w polskie góry.

 

[Tymbarkowa :3]: No to życzymy udanego wyjazdu! Jak z Twoim gotowaniem? Dalej lubisz to robić? Nabrałaś już jakiegoś doświadczenia?

 

[Marina.]: A dziękuję, dziękuję :D Z czasem coraz bardziej się do tego przekonuję. Czuję, że jest to coś co na prawdę lubię. Sprawia mi to ogromną przyjemność, a doświadczenie z czwartku na czwartek rośnie.

 

[Tymbarkowa :3]: Czyli możemy się Ciebie spodziewać w kolejnej edycji MasterChefa? :D Co jest Twoim popisowym daniem? :)

 

[Marina.]: Nie planuje nic z tych rzeczy, żadnych masterchefów ani nic :D Moim popisowym daniem teraz jest makaron ze szpinakiem w sosie śmietanowym z jajkiem :D ew. mózg kingi hehe

 

[Tymbarkowa :3]: O proszę! "Mózg Kingi" - z tym się jeszcze nie spotkałam! Możesz nam w skrócie opisać na czym polega to danie? :)

 

[Marina.]: Polega to na ogłuszeniu Kingi, wyrwaniu jej małego mózgu i upieczeniu go w piekarniku w 200 stopniach na 15 minut, a do tego smażony karpik.

 

[Tymbarkowa :3]: A co jeśli dany osobnik nie ma mózgu? Masz jakąś alternatywę? W końcu kucharz, musi wykazać się nie tylko umiejętnościami w kuchni ale również pomysłowością i sprytem ;>

 

[Marina.]: Oczywiście, obcinam wtedy kończyny i robię z nich roladkę, mówię Ci, pychotka!

 

[Tymbarkowa :3]: Ej kurczaki! Czy ja właśnie zostałam bez jakiejkolwiek części ciała :o Podchodzi to pod kanibalizm! Czy aby na pewno jesteś człowiekiem?

 

[Marina.]: Podobno tak, a nawet kobietą!

 

[Tymbarkowa :3]: Cóż jestem w szoku.. na tym chyba zakończymy nasz wywiad.. Nie no żarty żartami! Wróćmy do realnych pytań! 

Jesteś dopiero w 1 klasie technikum. Myślałaś może, co chcesz robić po skończeniu tej szkoły?

 

[Marina.]: Tak, mam w planach uderzyć w towaroznawstwo bądź dietetykę. Towaroznawstwo jest bardzo prostym kierunkiem ale interesującym, nie wiem czemu akurat ten. Dietetyka zaś jest okropnie trudnym kierunkiem, multum nauki i wiele certyfikatów.

 

[Tymbarkowa :3]: A co jeśli, żadne z tych planów nie wypali? Masz jeszcze jakieś inne pomysły na siebie?

 

[Marina.]: No cóż, jeśli mi się nie powiedzie to Paweł będzie mnie utrzymywał XDDD Nie no żarcik, wtedy mogę skończyć kilka dość drogich kursów i zostać dietetykiem szpitalnym, wiadomo, to nie to samo.

 

[Tymbarkowa :3]: Dobrze, zejdźmy teraz może na temat forum. Posiadałaś u nas już admina 1.6, redaktora, a teraz admina TS3 i promotora. Która z tych rang podobała/podoba Ci się najbardziej?

 

[Marina.]: Z tych funkcji dalej kocham redaktora, lecz nie żałuję, że zrezygnowałam. Obecnie najbardziej podoba mi się promotor, ah ten kolorek :love: A tak na poważnie, najbardziej podoba mi się funkcja admina TS3. Dużo na nim przesiaduje i lubię po prostu pomagać użytkownikom.

 

[Tymbarkowa :3]: Co najbardziej podobało Ci się w funkcji redaktora?

 

[Marina.]: Sama do końca nie wiem, po prostu przypadła mi do gustu. Mam jakiś sentyment do tej rangi.

 

[Tymbarkowa :3]: A co skłoniło Cię do złożenia podania na admina TS3?

 

[Marina.]: W sumie była to namowa ze strony Umciaka i Twojej :D Ale gdy otworzyli rekrutacji pomyślałam, czemu w sumie nie c: I się udało i oto jestem :3

 

[Tymbarkowa :3]: Planujesz w przyszłości jeszcze jakieś rangi?

 

[Marina.]: Niee, to już moja ostatnia ranga

 

[Tymbarkowa :3]: Ostatnie pytanie na koniec - skąd nick MARINA. STRAŻNIK TEXASU?xD

 

[Marina.]: Staram się być wyrozumiała, ale czasami się nie da :D

<16:11:00> "Pietrucha" został zablokowany za 3 godz. na serwerze przez "Marina." (Skakanie po kanałach.)

<16:11:00> Klient zablokowany: "Pietrucha"

<16:11:05> "Pituś" przeniesiony z kanału "❹ Kanał I" na "╠•> Pytania do admina" przez "Tymbarkowa ;3" 

<16:11:05> Grupa kanału "Guest" została przypisana do "Pituś" przez "[TS3] Cs-Classic.pl [Darmowe Kanały] [bezpieczny]".

<16:11:05> "Pituś" został zablokowany za 3 godz. na serwerze przez "Marina." (Skakanie po kanałach.)

<16:11:05> Klient zablokowany: "Pituś"

<16:11:06> "Wojtas" przeniesiony z kanału "❹ Kanał I" na "╠•> Pytania do admina" przez "Tymbarkowa ;3" 

<16:11:06> Grupa kanału "Guest" została przypisana do "Wojtas" przez "[TS3] Cs-Classic.pl [Darmowe Kanały] [bezpieczny]".

<16:11:13> "Wojtas" został zablokowany za 3 godz. na serwerze przez "Marina." (Skakanie po kanałach.)


 

[Tymbarkowa :3]: Taki typowy warjot z Ciebie :o Na tym zakończymy nasz wywiad. Mam nadzieje, że wszystkim spodobała się taka forma :) Dziękuje Marina za poświęcony czas i myślę, że jesteś zadowolona :) Możesz oczywiście teraz kogoś pozdrowić!

 

[Marina.]: No okej, chciałabym pozdrowić Pawła bo tak :love:, Ciebie bo jesteś karpikiem, Umciaka bo się widzimy w maju, Weronikę bo jest moją river, Pynie bo razem jemy, rewoxa małego śmieciucha, Patriotica (kupe) bo 8! c: polaczka bo ma fałdki :3 i mojego kumpla Zegarka! :D

 

[Tymbarkowa :3]: Również pozdrawiam! Do zobaczenia na forum i na TS3!

 

 

Dziękuje Kasi za napis :)

Edytowane przez Tymbarkowa :3
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDEJM KOSZULE NIECH PRZYTULE TWE CYCULE CHOCIAŻ RAAAZ :wub:

 

O wywiadzie już słyszałam, pokochałam <3

Aż mi się łezka w oku zakręciła jak zobaczyłam te banixy   :')

 

Cudo, pozdrawiam Was karpiki  :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności