Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]SKARGA - ex.!


orzeł

Rekomendowane odpowiedzi


1. Twój Nick: GHOST

2. Kto zawinił? (admin/gracz):gracz

3. Nick oskarżonego: ex.!

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:1:13282450

5. Data i godzina zdarzenia: 11.12.16r, 21:14

6. Mapa:jb_jailbard

7. Opis sytuacji: ex.! bezpodstawnie wyrzucił mnie z CT

8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): FRYTA, M!kY, Skizo, demko jak będzie to dodam, narazie GoTV mi nie działa

9. Wynik/numer rundy/czas: 24 minuty przed końcem mapy około 

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem świadkiem , nie robił mass fk a zostal wyrzucony z ct bezpodstawnie.

 

#Edit

A w przypadku tego ,ze byl freekill i go odrzucił ,to mogłes napisac na u@ do mnie i bym to wyjaśnił wpisał by killa i tyle a nie jakis votekick kolejna skarga i kolejne marnowanie czasu na rozpatrzeniu skargi.Polecam u@ jak masz problem.

#edit bylem swiadkiem ,że nie robił mass fk wiec nie widzie podstawy zeby za 1 freekilla odrazu robić votekicka .Jak ci odrzuciły !fk to mogłes napisac na u@, i ja bym te problem rozwiązał . a po drugie prowadziłem i nie moge sie rozdwoić.

Edytowane przez FRYTA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem pod tylnią ścianą w celi zgodnie z poleceniami obok kraty z ucieczką, wyszedł z niej ghost i przeszedł dosłownie przedemną co ja (może się myle) uznaje za prowokacje więc machnąłem kosą a on mnie zabił. Nie będę szukał demo bo mi się niechce jak Ghost pisze skarge to niech na obrone sam to znajdzie. Ponieważ według mnie to był fk zagłosowałem na wyrzucenie go z ct na podstawie free killa ze złym wytłumaczeniem, reszta serwera jak widać się zgodziła to już ich pytać czemu, dla mnie - free kille.

 

Jeśli się mylę to zgodnie z : 8.22 Robienie VoteKickCT przeciwko osobie, która gra zgodnie z regulaminem: Ban 30-1 h poproszę o takiego bana mam nadzieje że poszkodowanemu graczu wtedy nadejdzie ulga i ukojenie ^^

 

Szczerze nie pamiętam. To już na demo trzeba zobaczyć.

#edit
Fryta gram od 2 dni na jailu i uwierz że nie znam wszystkich adminów/guardów :) a skoro jesteś adminem/guardem to mogłeś sam to rozstrzygnąć skoro ,,Byłem świadkiem" chyba od tego jest guard? :).

Edytowane przez kungfu99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności