Skocz do zawartości

[Moderator]Miechu


Miechu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum:
Miechu
 
Wiek:
18
 
Staż na Forum:
Użytkownik od 04 wrz 2016
31d 13h 20m 33s
 
Znajomość Regulaminów:
Regulamin forum 9/10, gorzej z regulaminami poszczególnych serwerów
 
Czas jaki możesz poświecić na forum:
Bardzo zależne ale siedzę dużo, z rangę jeszcze więcej

Znajomość funkcji Moderatora:
Moderuję Kącik Redaktorski, jestem opiekunem Cod Mod'a 350 oraz ofensywny Promotor
 
Dlaczego ty?(Kilka argumentów):
Według mnie nadaję się na Moderatora pomimo mojego krótkiego stażu na forum. Jestem osobą o dobrym sercu lecz potrafię być stanowczy i podejmować szybkie zdecydowane decyzję. Jako moderator forum chciałbym zachować porządek oraz zapanować na użytkownikami, w tym nad sobą gdyż zdarza mi się czasem naciągać regulamin. Jestem osobą która na co dzień obraca się w sferach zasad straży pożarnej, jak dotąd sieć była ucieczką od tego lecz można również i tutaj "zabawić się" w musztrowanie innych. Na forum siedzę długo co widać po stosunku czas założenia konta/ilość dni na forum. Gdy jestem poza domem jestem dostępny na telefonie a w domu na komputerze. Jako użytkownik forum nie otrzymałem jeszcze warna oraz staram się być pomocny dla każdego z użytkowników. W przerwie świątecznej planuje napisać poradnik bardzo złożony lecz do tego muszę zebrać odpowiednie materiały. Jako moderator chcę pomóc Karolowi i Queen w pilnowaniu porządku na forum.

Masz jakieś pomysły na rozwój sieci?:
Aktualnie rozkręcamy z Kingą kącik próbując wymyślić jakieś innowacje oraz z Devil'em rozkręcamy sieć od strony YouTube'owej oraz dział Media. Sam prowadzę rozpoznawalną i lubianą serię "Klasyczni Użytkownicy". Aktualnie obmyślam pewien pomysł do kącika również w celu rozreklamowania sieci lecz aktualne stadium projektu zostanie na poziomie PW mojego i Pana Buźki. Co do wyglądu forum to przydałby się motyw świąteczny, żeby na "belkach" znajdowała się pokrywa śniegowa oraz aby na bokach ekranu były płatki śniegu, może jakaś choinka i lampki świąteczne(?), oraz można by forum dostosowywać do co ważniejszych  świąt okolicznościowych.
 
Wymagania:
  1. Co najmniej 30 dni spędzonych na froum +
  2. Przynajmniej 500 postów napisanych na forum // Jeszcze nie lecz kwestia czasu
  3. Konto na forum powyżej 6 miesięcy // Tak jak wyżej, kwestia czasu
  4. Ukończenie 18 lat +
  5. Chęć pomagania innym użytkownikom ++
  6. Czyste konto (Brak warnów) +
  7. Osoba kandydująca na stanowisko moderatora musi być rozpoznawana na forum +
  8. Dobra znajomość regulaminów forum +
  9. Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji +/-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że spełnienie wszystkich podpunktów wymagań jest flagową częścią składania podań na takie stanowisko. Również tutaj nie chodzi o kwestię czasu tylko o to jaką postacią jesteś na forum, czy ludzie Cię z niego kojarzą. Tutaj też nie zgadzam sięz podpunktem 7, dla mnie osoba rozpoznawalana ns forum to np mako (to tylko przykład). Dla mnie w tym momencie po prostu jeszcze zdecydowanie za wcześnie żebym widział Ciebie na stanowisku modka, zbyt szybko chciałbyś mieć wiele rzeczy naraz. Ponadto musiałbyś zrezygnować z jednej rangi, a wszystkie jak widać Ci odpowiadają.

Nie można mieć wszystkiego naraz więc po prostu jestem na nie, myślę że na ten moment jest parę bardziej odpowiednich osób na to stanowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nie

 

Dalej uważam że masz za dużo rang a pchasz sie na więcej. Nie wiem Ci xo tak zależy na tych rangach Ale zaczynam odnosić wrażenie, że składasz podanie tylko żeby nabic sobie posty.

 

Odemnie to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Ziomuś ale jestem na Nie.Dlaczego?

Staż na forum jest poniżej wymagań to samo ilość postów.

W końcu są po coś te wzory aby do nich się dostosować.Nie żebym się czepiał ale stanowisko moderatora wątpię żebyś ogarnął dałbym Ci 2tygodnie czasu i byś zrezygnował z jakiejś rangi.Tak na marginesie to promotor też ranga i chyba ją zaliczamy nie wiem jeżeli tak to skreśla cię to już z funkcji moderatora gdyż masz 3 rangi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jednak wymagania trzeba spełnić na tak ważną funkcję jaką jest moderator forum.

+

 

 

2.Podanie napisane bez spełnienia wymagań zostaje natychmiast zamknięte, a autor otrzymuje warna

To nie wiem jak to zostało klepnięte bez wymogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podanie to chyba jakiś słaby żart?

Nie spełniasz wymagań, nawet pół roku z nami nie jesteś. Pchasz się wszędzie gdzie popadnie, twój czas na forum jest śmieszny i Ty startujesz na moderatora sieci? Na nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie. Podanie powinno być odrzucone jeżeli użytkownik nie spełnia jakichkolwiek wymogów. Już nie raz się odrzucało osoby o większym stażu, doświadczeniu i większej ilości postów, więc skoro i ten użytkownik nie spełnia danych wymogów to nie powinien zostać przyjęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności