Skocz do zawartości

O Romantyku [Charakterystyka]


Miechu

Rekomendowane odpowiedzi

Praca powstała tylko i wyłącznie w celach humorystycznych i nie ma na celu nikogo obrazić.

 

Było zwykłe październikowe popołudnie dziewiętnasta minut pięć, Romantyk znowu robi rzeź, tak po prostu... Kolejne podanie napisane oraz kolejne odrzucone, znajomość amx'a w skali 1-10 oceniona na 50, lepszego w tej dziedzinie specjalisty nie znajdziecie, jedyny w swoim rodzaju, niezawodny, niezastąpiony. A w dodatku posiada moc zakrzywiania czasu, tylko on potrafi wyrobić 8 godzin na serwerze grając od 15 do 18. Lecz zakrzywianie czasu to nic jeszcze! On potrafi podróżować w czasoprzestrzeni, dla niego czas jest wymiarem fizycznym. Mając 15 lat ma pięćdziesięcioletni staż w grze która ma lekko ponad 16 lat. Każda godzina powoduje że jest twardszy, szybszy, silniejszy! Gdy zauważysz że pisze on podanie, strzeż się gdyż jest to pułapka! Wszystko co powtarza sobie pisząc kolejne podanie to: Nie mogę się teraz poddać! Zaszedłem już tak daleko! Nieważne co się wydarzy lecz ona powtarza sobie tylko to ze na zawsze chciałby być młodym! Każdy który patrzy na jego wypociny powtarza sobie w kółko: No nie, boże czy ty to widzisz?! Na swoim profilu posiada on również zawrotną ilość 82 lajkaczy co można zaliczyć jako wadę produkcyjną, lecz to uwzględnimy sobie w końcowej ocenie. Ale czy on na prawdę jest taki zły, jak go opisują? Sprawdźmy to! Posiada on 260 aktywnych postów, 887 wyświetleń profilu oraz 9 dni na forum, a no i oczywiście nie można zapomnieć o nieodpracowanym warnie. Spójrzmy teraz na jego dziewczynę, oj, ale nima nima jej. Według mnie dobrą oceną dla tego użytkownika będzie mocne 8/10.

 

 

 

 

 

UWAGA: Mini konkurs w którym można wygrać kod PSC o wartości 20 zł. Osoba która znajdzie oraz wypisze w WIADOMOŚCI PRYWATNEJ najwięcej powiązań do filmów/piosenek/YouTube które znajdują się w tym tekście wygrywa! Zachęcam do udziału. W razie pytań proszę o kontakt.

Sprostowanie - należy wstawić mój tekst oraz napisać do czego jest to nawiązanie, podać oryginał.

Edytowane przez Miechu
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności