Skocz do zawartości

Berlin: ciężarówka wjechała w tłum!


Marina.

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężarówka wjechała w tłum w Berlinie. Jeden ze sprawców zatrzymany. W szoferce znaleziono ciało!

 

 

Co najmniej dziewięć osób zginęło, a nawet 50 zostało rannych po tym jak ciężarówka na polskich numerach rejestracyjnych wjechała w tłum podczas jarmarku świątecznego w stolicy Niemiec. Powołując się na informacje w policji, dziennik „Bild” podaje, że mógł to być zamach terrorystyczny podobny do tego przeprowadzonego w lipcu w Nicei.
 
 
pre_1482181947__uid_129fb7278e68d1870722
 
 
Do incydentu doszło na Breitscheidplatz przy reprezentacyjnej alei Kurfuerstendamm znajdującej się w dzielnicy Charlottenburg, w zachodniej części miasta. Tamtejszy jarmark bożonarodzeniowy cieszy się co roku ogromnym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Berlina, ale także turystów. 
 
 
 
14 lipca, w dniu francuskiego święta narodowego, doszło do zamachu terrorystycznego w Nicei, w którym islamski ekstremista wjechał w tłum oglądający pokaz fajerwerków. Zginęło wówczas 86 osób, a ponad 400 odniosło obrażenia. Sprawca, Mohamed Lahouaiej-Bouhlel, był Marokańczykiem mieszkającym w Nicei. Do ataku przyznało się Państwo Islamskie.

 

 
 
źródło: http://www.tvp.info/28282346/ciezarowka-wjechala-w-tlum-w-berlinie-mozliwy-zamach

 

 

 

@@ISIS PRZYZNAŁO SIĘ DO ZAMACHU!

Edytowane przez Marina.
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie fajną stronkę o tym... http://kiks24.com/wiadomosci/pokaz/172/ciezarowka-wjechala-w-tlum-ludzi-na-jarmarku-w-berlinie-sa-zabici-na-zywo

Politycy zamiast zająć się terroryzmem, to Drą mordę o Braku Demokracji w Polsce. Kur*wa mać!!!

Ciężarówka została skradziona,  znaleziono ciało na siedzeniu pasażera nieoficjalnie mówi się żę to Polak,który wracał do Kraju na święta....

#PrayForBerlin...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka multi-kulti :) Dzięki Merkelowej i Holandowi:) Macie lewacy patrzcie co wasza polityka sprawiła.



@edit ,Niemców mi nigdy nie było i nigdy nie będzie szkoda, dobrze im tak, prawie 80 lat temu zrobili niezłą żeś światu a teraz ktoś inny żeś robi im. (To tylko moje zdanie i mam gdzieś że kogoś uraziłem).

Edytowane przez SpiochuxD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności