Skocz do zawartości

Podanie TaQQQ


Takichi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,chciałem złożyć podanie,kiedyś już miałem adma dość długo,grałem pod nickiem TaQ,bądź TaQ Takeuchi,zapewne mnie pamietacie.Wymagania mam spełnione. ~Wiek 15+ (ale z mutacja najlepiej)   :16 lat w czerwcu~Mikrofon(nie wymagane aż tak) :posiadam~Minimum 30 godzin gry na Serwerze :mam przegrane bardzo dużo,koło 200 bedzie.~Kultura : posiadam xD~Obsługa amxmodmenu w jednym palcu   :nom powiedzmy,6-7/10~Użytkownik pisząc podanie powinien mieć ZERO WARNÓW NA FORUM   :równiutkie zero.~Aktywność na forum(nie jest ważna aż tak)   : jest,aczkolwiek dopiero zaczynam od nowa na tym serwie grać,więc będzie rosła:)~Oczywiście kreatywność i umiejętność ogarnięcia serwera   :jest.~Reklamowanie Serwerów : reklamy będą niedługo.~ONLY STEAM"  :mam Steam,po aktualizacji coś mi się zrąbało i narazie gram na NS,ale posiadam.1. Serwer: FFA2. Nick: [F]IR[E] --TaQQQ-- [F]ollo[W]3. Imię: Damian  4. Wiek: 16 w czerwcu5. Znajomość Amxx(0/10): 6-76. Mikrofon(Tak/Nie): Tak7. Składka(Tak/Nie):8. Czas spędzony na forum: Długoo już jestem.9. Opisać siebie: Jestem miłym,pomocnym i koleżeńskim gościem. Część z Was prawdopodbnie mnie juz zna.Interesuję się siatkówką,nie lubię się uczyć i lubie pograć w cs w dobrym towarzystwie.10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Ogarniam admina,nie lubię grać,gdy są czitwocy,chcę studzić ich zapędy:)11. Linki do reklam: Niedlugo wstawię.12. Co zrobisz gdy: -Ktoś używa dopalaczy; Demko,lub SS i banik. -Gdy ktoś nadużywa micro; najpierw upominam potem banuje na odpowiednią ilość czasu. -Nadużywa Kultury na serwerze;13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):Steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE

Ledwo co przyszedłeś już chcesz admina ?

Spam w sowim podaniu

H na servie

 

Edit.

 

Tak, ale teraz wszedłeś na serva i od razu admin ?

 

Edit.

 

Brend ty możesz się zamknąć ...

 

Mówi to osoba wypowiadająca się w podaniach na serwer na którym nie gra i kultura... | Blip ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE

Ledwo co przyszedłeś już chcesz admina ?

Spam w sowim podaniu

 

Edit.

 

Tak, ale teraz wszedłeś na serva i od razu admin ?

Wiesz co Fresh zamknij się bo on jest o wiele dłużej tutaj niż ty.

I swoją drogą naucz się pisać ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zacznijmy od 1 rzeczy. Po kiego ch*** osoby nie grające na ffa (dawniej dd2) wypowiadają się w podaniach na admina FFA???

 

A co do podania

 

1. Dorób reklamy

2. Pograj jeszcze trochę (masz tylko 3h n GT)

3. Ogarnij steam bo admina na ns na FFA nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Brak reklam=CL. miałeś 24h na wstawienie nie wstawiłeś, napisz podanie jak ogarniesz reklamy i steam.Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności