Skocz do zawartości

Cs-Classic.pl Turniej DD2


Omega*

Rekomendowane odpowiedzi

No i kicha moja drużyna się kruszy. Jeden gracz miał wypadek A drugi mi napisał że jednak nie da rady

Edytowane przez mouse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omega najlepiej zrob tak ze +druzyna rola i mosue sami maja dogadac termin meczu i godzine i dasz im do tygodnia czasu na to zeby dogadali sie i rozegrali mecz , jesli tego nie zrobia to zrob losowanie i dalej przejdzie druzyna ktoora zostanie wylosowana. 

Nastepnym razem dopisac ze jak ktos nie rozegra meczu w ciagu tygodnia od proponowanej daty to robione jest losowanie kto dalej przechodzi i spokoj , bo ile mozna czekac za meczem ktory trwa zaledwie 30 min xd

Edytowane przez ODSMistrz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załatw sobie dwie inne osoby i rozegrajmy to w końcu mouse .. ode mnie jeden nie może tez sobie załatwie kogoś i zagramy bo ile można czekać .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omega najlepiej zrob tak ze +druzyna rola i mosue sami maja dogadac termin meczu i godzine i dasz im do tygodnia czasu na to zeby dogadali sie i rozegrali mecz , jesli tego nie zrobia to zrob losowanie i dalej przejdzie druzyna ktoora zostanie wylosowana. 

Nastepnym razem dopisac ze jak ktos nie rozegra meczu w ciagu tygodnia od proponowanej daty to robione jest losowanie kto dalej przechodzi i spokoj , bo ile mozna czekac za meczem ktory trwa zaledwie 30 min xd

mistrzu ja juz telefony wzialem i dzwonilismy ze soba i mialo byc ale te wypadki to na serio wiec nie mozna tego miec za zle bo to jest zdarzenie losowe ....poprostu zycie.... to mozna sie zgadywac na kazdy dzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mouse to jak w koncu ? szis gramy i łatwiesz dwóch innych czy przekładamy ?

najpierw rolooo zapytaj omegi czy mozecie wziac kogos innego do skladu , bo on jest glownm organizatorem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw rolooo zapytaj omegi czy mozecie wziac kogos innego do skladu , bo on jest glownm organizatorem :p

i to jest troche nie fair bo tak to mozesz sobie znalesc jakieos dobrego gracza i wygrana masz w kieszeni , omega jezeli sie zgodzisz na to zeby chlopacy wzieli kogos innego do skladu to powini oni wziac kogos z graczy clasica 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam 4 graczy....brakuje mi jednego dzwonie do niego zapytac czy nap[ewno nie da rady ale nie odbiera ;/;/

Edytowane przez mouse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki mam zamiar Mistrz ale skoro mam ziomka  do ktorego pisalem i dalem mu swoj nr i sie nie odzywa to co mam zrobic ? 

no to sie bierze pewnych znajomych xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 4 to w pasjansa jedynie możecie zagrać bo meczu w 4 nie zagracie.

Odpisałem pw

Czas do 21:30 

 

I nie wiem czemu do mnie Piy Piy pisze. Liderzy pisać pw jak najszybciej ;)

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie z góry piszę że nagród nie będzie dla osób których po prostu " nie ma " i tyle.

5min.

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza.

 

Termin odwołuje. Teraz sytuacja jest prosta macie między sobą zorganizować termin i ma być to 100 % i macie czas do piątku 

Daje wam tyle czasu ale budzicie się dopiero na sam koniec. Jest to ostatni raz.

 

czas do czwartu 0:00

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności