Skocz do zawartości

Koniec


Rias Gremory

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze że na codzie jest ich tylu. Ja o to prosze bo teraz podania są składane przez graczy któży weszli 2x na serw dowiedzieli się że adm za darmo więc go chcą dla szpanu. H@ nie zwraca uwagi na wszystkie punkty wymagań. Jeżeli - _- nie zwracasz na to uwagi to albo usuń ten punkt albo ten temat otwieraj po jakimś czasie np 20dniach. To tyle co mam do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma do ilosci adminow to ze ludzie robia podania bez spelnionych wymagan? adminow na dr do ogarniecia potrzeba wiecej niz na cod/ffa wiec 6 osob to nie jest wcale jakos monstrualnie wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale posłuchaj nie każdy zawsze ma czas . Nie grają 24/24 jak widzę... ciągle na tym dr skracają .. ja tam widze tylko 1 admina czasami. Jestem na NIe. Rekrutacja powinna być otwarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trufelki

Moim zdaniem to ta rekrutacja wgl jest bez sensu... Praktycznie każdy kto pogra parę dni może dostać admina! Jestem pewnien ze co 2 admin nie ma doświadczenia i dopiero się uczy amx ;/ Rekrutacja powinna być przynajmiej od 16 lat, a nie wbijam na serwa jakieś dziecko spamuje mikrofonem potem okazuje się, że to admin ( chyba coś jest nie tak ), zeby to było dla zarobku to rozumiem ale tutaj admin jest za darmo więc kompletnie nie czaje administratorów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trufelki, żebyś otrzymał administratora, byś w ogóle tego nie pisał - Bo sam chciałeś zostać administratorem, potem się żaliłeś że nie zostałeś administratorem. Tak to już jest, jak ktoś liczy że zostanie adminem, a okazuje się że nie dostał, wyżala się na forum i wypisuje różne głupoty, wobec administracji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trufelki

Mountain, tak jak napisałem w podaniu podtrzymuje do dzisiaj ;) Nie chciałem admina "dla szapnu " Chcialem poprostu pomóc w ogarnięciu serwera ;p I pozwól, że poproszę cie o rozwinięcie twojej myśli " wyżala się na forum i wypisuje różne głupoty wobec administracji " I dowody. Jeżeli nie masz to nie pisz bezpodstawnie tego co od kogoś uysłyszaleś... Ja osobiście do Ciebie nic nie mam, napisałem tylko to, że niektóre jednostki nie są odpowiednie na pełnioną funkcje. Postaram się o dowód i wlepie go tutaj jak coś ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie 6 admów mało ?! to NIE JEST cod lub inny mod do cs gdzie się strzela do wrogiej drużyny. Tutaj nie ma po co cheatować. Ludzie którzy grają na aimie, w i sh na deathrunie NAJCZĘŚIEJ nie wiedzą co to za mod... Nie trzeba więcej admów gdyż na serwerze nie ma cheaterów. Zdarzają się osobniki nie przestrzegające regulaminu lecz nie cheatują więc nie trzeba więcej adminów. H@ powinien także odwiedzać serwer i REAGOWAĆ na osoby nie przestrzegające zasad, a nie jak TeD znany jako FanatiQ wchodzi i banuje adminów za vota na zmianę mapki... Wiem, że mnie nie ma lecz nie mam dostępu do cs przykro mi, lecz nie rozumiem cię TeD czemu nie spełniasz swoich obowiązków na serwerze. Mam nadzieję, że główny H@ przychyli się do mojej prośby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli znasz tylko czity jak wh sh aim to malo wiesz o cs i to wlasnie na dr potrzeba wiecej adminow zeby patrzec i wylapywac graczy lamiacych regulamin bo gra jest o wiele bardziej dynamiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam więcej cheatow lecz po co mam je wypisywać jak 70% graczy nic o nich nie wie? Nie wiem jakim prawem się udzielasz nie grając na tym deathrunie... I naucz się poprawnie pisać wyrazy obce chłopie...

 

 

 

 

 

Poczekaj "gra jest o wiele bardziej dynamiczna gdy są ludzie łamiący zasady" ? Naucz się porządnie składać zdania, bo z tego nie wynika to co chciałeś przekazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko tylko twoj cytat to bujda bo nic takiego nie napisalem. radze chodzic do tej gimbazy a nie grac w cs'a i nauczyc sie czytac bo bardzo slabo ci to idzie. a pytasz czemu sie wypowiadam?1. gram czasem na dr (rzadko na tym, ale dr to dr i zasady gry sa takie same i wiem co nieco o tym modzie)2. jestem moderatorem 3. jestem userem tego forum i mam prawo do wlasnej oceny danej sytuacji czy tematu4. to ze nie mam admina to nie znaczy ze nie interesuje sie tym serwerem.p.s. sry za brak znakow Pl ale pisze z kom bez znakow pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Rekrutacja dalej będzie on,czemu?Na serwerze jest tych 6 adminów,ale nie ma ich zawsze.

Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: WyjaśnioneJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności