Skocz do zawartości

Odnosnie banowania/ pisania przez admina


Esc Icy Box pasha

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje aby admini na serwerze FFA, podczas pisania na srodku i banowania czy kickowania nie wyswietlal sie ich nick, Proponuje to po to aby nowi ludzie nie wiedzieli kto jest adminem, nie domyslali sie kto ich podglada lub czy zamierza im zrobic ssy, kazdy moze wylaczyc wh, jezeli admin idzie na specta to wiadomo ze oglada dana osobe. Proponuje aby nie wyswietlal sie ich nick :) ale to tylko moje zdanie :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje aby admini na serwerze FFA, podczas pisania na środku ibanowania czy kickowania nie wyświetlał sie ich nick, Proponuje to po toaby nowi ludzie nie wiedzieli kto jest adminem, nie domyślali się ktoich podgląda lub czy zamierza im zrobić ssy, każdy może wyłączyć wh,jeżeli admin idzie na specta to wiadomo ze ogląda dana osobę. Proponujeaby nie wyświetlał się ich nick :) ale to tylko moje zdanie :)

Na jedno dobre ale to nic nie da ponieważ jak adm daje siebie na specta to i tak wiadomo że sam siebie wrzucił za pomocą amxmodmenu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu..

Po co to jest w ogóle ? Oprócz "przychodzą nowi gracze i żeby nie wiedzieli kto jest admem" jest jakiś inny przykład do czego to jest potrzebne ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK, można to też na COD'a wprowadzić.

 

Tu macie co i jak zrobić :) ( Jestem już dobry w Amxx :) )

 

W amxx.cfg

 

Znaleźć to :

 

// Show admins activity// 0 - disabled// 1 - show without admin name// 2 - show with name//// Default value: 2amx_show_activity 2

 

 

I zmienić na 1 :) ( To : amx_show_activity )

 

 

// Show admins activity// 0 - disabled// 1 - show without admin name// 2 - show with name//// Default value: 2amx_show_activity 1

 

 

 

:)

Proszę już gotowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: GotoweJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności