Skocz do zawartości

Prosba o admina Esc Icy Box pasha


Esc Icy Box pasha

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: FFa2. Nick: Esc Icy Box pasha3. Imię: Dawid4. Wiek: 215. Znajomość Amxx(0/10): 76. Mikrofon(Tak/Nie): Tak7. Składka(Tak/Nie): Tak, oczywiscie do rozsadnej kwoty.8. Czas spędzony na forum: okolo 1h dziennie9. Opisać siebie: 21 lat, mily, dobre poczucie humoru, ogarniety w cs i amx, duzo czasu na serwerze, znam wielu graczy.10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: poniewaz spedzam tam pare godzin dziennie i czasem trafi sie osoba ktora czituje i nie ma jej kto zbanowac11. Linki do reklam: nie ogarniam reklam...12. Co zrobisz gdy: -Ktoś używa dopalaczy; jesli mam podejrzenia ze to wh to robie ssy i daje perma, jezeli to aim czy sh to perm -Gdy ktoś nadużywa micro; daje ostrzezenie, jesli to nic nie daje banuje do 1h -Nadużywa Kultury na serwerze; banuje do 1h13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Non steam, niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniasz reklam? Przeszukaj forum, jest na nim odpowiedni temat... 

Emm.. jestem na nie gdyż jakby koleś nie miał nic a ty podejrzewasz, że ma aima i dajesz perma bez demka gość nie ma jak się odwołać... wg mnie po podaniu nie ogarniesz admina sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba widac kolego czy koles gra na aimie czy nie...jezeli nie bede mial pewnosci ze to aim to nagram demko...Poza tym nie masz 15 lat i masz admina, nie spelniasz wymagan :)przepraszam za komentowanie swojego podania ale nie mialem pojecia ze nie mozna :)nie wypowiadaj sie w swoim podaniu. next razem warn. | Blip ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za naduzywanie mikra byś dał bana na 1h, nie latwiej dac muta na, jak już ban to do 5 minutto na -. Nie komentuje swojego podania to na -. Tak samo - za reklamy, lecz + za wiek i ogarnianie amx

Wiecej na - wiec na nie jestem   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nie spełniam gdyż admina mam nie od wczoraj lecz jeszcze za czasów starego forum. Były wtedy inne wymagania, a jak narazie nie ma problemów. A za spam w swoim podaniu powinieneś dostać warna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Brak SteamaJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności