Skocz do zawartości

SKARGA - KonWoy


orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga nie będzie miała takiego wzoru jak zawsze, ponieważ jest ona trochę inna niż wszystkie..

Chciałbym się dowiedzieć dlaczego KonWoy dał mi Perm Mute na 1 tydzień..

Opis sytuacji wygląda w ten sposób, że wszedłem na serwer, a KonWoy powiedział: "Ghoście otrzymujesz perm mute na tydzień z polecenia Queen" i czemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 سانتياغو 8 godz. temu  

Ty kurwo nie afcz

 

سانتياغو 9 godz. temu  

Chuj jebany matce ciągnie i jedzenie wtedy dostaje

 

سانتياغو 9 godz. temu  

SSIJ PAŁE MATCE

 

Dzięki, możesz wyjść i nie wracać.


  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest to z polecenia opiekuna to czemu piszesz skargę na admina? Jeżeli aż tak bardzo cię ciekawiło za co dostałeś bana to możesz się skontaktować z administracją zamiast pisać głupie i niepotrzebne skargi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy ghost zmieniles sie wyzywasz graczy obrazasz duzo nie to co dawniej Konwoy dostal polecenie pmuta odgornie wyraznie powiedział ze z polecenia Queen wiec po co skarga na Konwoya skoro dostal polecenia odgorne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze nie pamiętałam, że prosiłam KonWoy o to, ale później przypomniałam sb, że miałam sama dać Ci p.mute gdyż nadużywałeś mikro oraz byłeś agresywnie nastawiony do graczy co wprowadzało negatywną atmosferę, a, że w momencie kiedy ja weszłam na serwer Ciebie już nie było widocznie musiałam poprosić KonWoy o czym nie pamiętam.

 

 

Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności