Skocz do zawartości

Wywiad z Piy Piy'em :P ~ spamerem shoutboxa!


Marina.

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1486503067__pre_1486502436__piy.png

 
 
Marina. - Witam wszystkich bardzo, bardzo serdecznie w kolejnym wywiadzie! Dziś goszczę Piy Piy'ego, największego spamera shoutboxa! Może nam się przedstawisz i opowiesz coś o sobie?
 
Piy Piy :p - Witam wszystkich! Nazywam sie Olaf, urodziłem sie w małym miasteczku na pomorzu, który zowie się Puck, ale obecnie przebywam W małej wsi w województwie Łódzkim, o nazwie Spała, gdzie uczęszczam do szkoły.
 
Marina. - Może zechcesz nam opowiedzieć coś o swoim miejscu zamieszkania?
 
Piy Piy :p - W moim mieście mieszka około 11 tysięcy mieszkańców.  Mieszkam tam od urodzenia i znam prawie wszystkie ciekawe i odosobnione miejsca. Uwielbiałem chodzić kiedyś pospędzać czas do parku. Będąc jeszcze w podstawówce chodziłem z kolegami na orlik, żeby pograć sobie w piłke nożną. Jeśli chodzi o jakieś rozrywki, to obecnie jest ich coraz więcej, niedawno wybudowno skate park. Mamy też bardzo fajną halę sportową, która usytuowana jest w Moksirze. Wspomniana powyżej placówka jest często oblegana w ludzi w moim wieku.
 
Marina. - Dawniej grałeś w piłkę nożną, a teraz jakie masz hobby?
 
Piy Piy :p - Obecnie trenuję siatkówkę plażową, w szkole mistrzostwa sportowego w Spale, co do pozostałych hobby, to lubię pograć w szachy, lub poczytać książki.
 
Marina. - Wolisz grać w siatkówkę na hali czy na plaży?
 
Piy Piy :p - Osobiście wolę grać na hali, jednak los skierował mnie na drogę plażową, co stało się w sumie zupełnie przypadkiem. zeby.gif
 
Marina. - Napisałeś "Co stało się w sumie zupełnie przypadkiem", dlaczego? Ma to swoją historię?
 
Piy Piy :p - W zasadzie, to był zupełny zbieg okoliczności, na odebraniu nagród i świadectw na zakończenie gimnazjum, podszedł do mnie mój trener i powiedział mi, że jestem w kadrze województwa na Turniej Nadziei Olimpijskich i, że jutro wyjeżdżam o 6 rano. Nie powiem, byłem zdziwiony, ale musiałem sie szykować i jechać. Na samym turnieju podszedł do mnie trener kadry narodowej i się mnie popytał o różne rzeczy, pózniej zostałem powołany na zgrupowania i tak jakoś wyszło jak wyszło. zeby.gif
 
Marina. - No cóż, to powodzenia! Lubisz czytać książki, jakie gatunki najbardziej lubisz?
 
Piy Piy :p - Czytałem w zasadzie wszystko, ale najbardziej lubie kryminały, horrory czy thrillery.
 
Marina. - Możesz polecić nam jakieś książki?
 
Piy Piy :p - Uwielbiam twórczość Stephena Kinga, więc mogę polecić jego prawie każdą książkę. Bardzo podobała mi się trylogia Stiega Larssona pt. "Millenium", w 2015 roku wyszła kontynuacja tejże serii pt. "Co nas nie zabije" Davida Lagercrantza, jednak widać pewne róznice. Podobały mi się też książki z serii "Pamiętniki Wampirów", kiedyś naprawdę byłem w tym zakochany usmiech.gif.
 
Marina. - O, też uwielbiam "Pamiętniki Wampirów"! No cóż, zjedźmy na inny temat, jak trafiłeś na sieć? Długo już z nami jesteś? Jak czujesz się z tym, że jesteś największym spamerem shoutboxa?
 
Piy Piy :p - Znaczy na forum mam konto od przeszło dwóch lat, jednak założyłem je tylko po to, aby mieć możliwość wstawiania screenów, dopiero ostatnio zacząłem sie więcej udzielać. A trafiłem na tę sieć przypadkiem, wpisałem na wiaderku frazę "de_dust2" i na pierwszym miejscu wyskoczył mi serwer cs classic, spojrzałem na ilość graczy i zacząłem grać. Ja sie czuję z tym świetnie, teraz co prawda mało piszę, ale były takie dni, gdzie codziennie pisałem po 500 shoutów zeby.gif.
 
Marina. - Jakie posiadałeś rangi?
 
Piy Piy :p - Tylko dwukrotnie admina cs dd2 jezyk.gif, nigdy nie udzielałem się na forum, nie miałem na to ochoty i czasu, wolałem sobie pograć i przez to nigdy nie chciałem posiadać żadnej rangi, która by mnie do czegoś zobowiązywała.
 
Marina. - Dlaczego akurat dd2? Grywałeś też na innych?
 
Piy Piy :p - A i owszem grywałem na ffa, ale nie za dużo. Co do dd2, to rzecz jest prosta, od kilku lat tylko grywałem tylko na owych serwerach. Gdy przyszedłem na serwer CSC, to opiekunem był jeszcze Papku i atmosfera była wtedy naprawdę świetna. Poznałem naprawdę wiele fajnych ludzi. Tak więc zostałem na trochę dłuższy czas.
 
Marina. - Chciałbyś wprowadzić jakieś zmiany na sieci? Co myślisz o prowadzonym przeze mnie kąciku redaktorskim?
 
Piy Piy :p - Ja się nie angażuję za bardzo w sprawy forum od tego są inne osoby, według mnie wszystko dobrze wygląda i działa. O Twoim kąciku myślę, że potrzebował takiej osoby jak Ty, żeby go ożywić, sam nawet myślałem, żeby złożyć podanie o Redaktora, ale nie miałem czasu, żeby sie udzielać, a co dopiero, żeby o niego dbać
 
Marina. - Drugi redaktor jak najbardziej się przyda! zeby.gif A jak u Ciebie z miłością? Masz swoją sympatię?
 
Piy Piy :p - Nie, nie mam i raczej nie zamierzam mieć. Według mnie to trochę za szybko, poza tym jak już wspominałem nie mam za wiele czasu, a jak wiadomo dziewczyna oczekuję go dużo, co mogłoby być problemem.
 
Marina. - Skoro nie masz zbyt wiele czasu co Ci go tak odbiera?
 
Piy Piy :p - W większości zabiera mi go szkoła i treningi. Mój zwyczajny dzień zaczyna się o 7.30, a kończy o 20, a trzeba jeszcze się czasami "pouczyć" czy pograć w coś na laptopie. W wolnym czasie uwielbiam też słuchać muzyki.
 
Marina. - A dokładnie jakiego gatunku? Masz swój ulubiony?
 
Piy Piy :p - Ja mam swoje zachcianki, teraz np. słucham hardstylu, hardbassu. Miesiąc wcześniej słuchałem rożnych bootlegów jak i różnych blendów, tak więc zależy od tego co mi akurat wpadnie w ucho zeby.gif
 
Marina. - Rozumiem :D Myślisz, że w przyszłości będziesz starał się o jakieś rangi na naszym forum?
 
Piy Piy :p - Tak jak już wspomniałem raczej nie mam zamiaru zaagnażować się w życie forum, po prostu nie mam za dużo czasu jezyk.gif. Jedyne co to bym się mógł postarać o redaktora, no ale jakoś nie mam ochoty.
 
Marina. - Serdecznie zapraszam! zeby.gif Powrócę do tematu szkoły. Gdzie obecnie się uczysz?
 
Piy Piy :p - Uczęszczam do Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Spale. Jest to szkoła o profilu sportowym o patronacie Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
 
Marina. - Dlaczego akurat liceum?
 
Piy Piy :p - Zawsze chciałem iść do liceum. Miałem w planach pójść na mat-fiz, a pózniej na Politechnike Gdańską, ale moje plany diametralnie się zmieniły, jedyne co zostało to samo, to właśnie liceum.
 
Marina. - Czyli gdzie dalej?
 
Piy Piy :p - Jak nie wyjdzie w sporcie, to pójde albo na AWF, albo zostanę przy starej koncepcji z Politechniką, tylko wiadomo, wtedy muszę sie więcej uczyć. Ale to okaże się w przyszłości.zeby.gif
 
Marina. - No w każdym razie życzę Ci jak najlepiej! Chyba czas skończyć nasz wywiad, chciałbyś kogoś pozdrowić? usmiech.gif
 
Piy Piy :p - Tak szybko? smutny2.gif No, ale jak już muszę to chciałbym serdecznie pozdrowić Jamesa, Kasię, Pynię, Jajcia, Pawła, Weronikę, Magdę, Ciebie, Esme, Rola i każdego z kim miałem styczność na forum jak i na serwerze!
 
Marina. - Dziękuję za udzielony wywiad i do zobaczenia na forum!

 

 

Dziękuję @Weronikaa za napis! Jesteś najlepsza! :love:

Edytowane przez Marina.
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wywiad na poziomie redaktora, słabo.

 

Niżej.

Naucz się pisać poprawną polszczyzną, to będziemy mogli rozmawiać ;).

Edytowane przez WhiteBlood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności