Skocz do zawartości

Podanie na administratora.


polaczekkkkkkkkkk

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: FFA2. Nick: polaczekkkkkkkkk lub NAWIAs. 3. Imię: Mateusz4. Wiek: 205. Znajomość Amxx(0/10): 7/10 - kiedyś znałem perfect, ale trochę pozapominałem.6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak7. Składka(Tak/Nie): Jeżeli będzie potrzeba to Tak.8. Czas spędzony na forum: 5 minut ;)9. Opisać siebie: Cześć, nazywam się Mateusz. Pochodzę z Dolnegośląska. Moją przygodę z Cs'em zacząłem jakieś 7 lat temu z niewielkimi przerwami. Mam na swoim koncie wygrane parę mniej znanych, ale LAN'ów ;d10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: bo FanatiQ mi kazał >.<11. Linki do reklam: brak12. Co zrobisz gdy: -Ktoś używa dopalaczy; Najpierw poobserwuje gracza, następnie zrobię mu ss-y i karzę wrzucić na forum, po czym go zbanuje. -Gdy ktoś nadużywa micro; Ostrzeżenie słowne lub pisemne, kolejno ostrzegawczy kick, a jeżeli to nie pomoże ban na min. 30 minut -Nadużywa Kultury na serwerze; To samo co wyżej.13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Steam (STEAM_0:1:14758627)Tak jak wspomniałem wczesniej, dostałem polecenie od FanatiQa na złożenie podania, ponieważ chciałby mnie w drużynie adminów xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE- pkt. 12 za aima też screeny ?- mało cię widzę nq serwie- brak reklam- pkt. 10 bo ted ci kazał -.- ... - aktywność i czas na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja? Jestem na TAK.
Znam go, sam poleciłem mu złożenie podania. Gadam z nim codziennie na TS3. Ma STEAMA. Jest to wielkim (+).

Ma mikro wiec nie widze problemu.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy jeżeli ktoś ma aima to jest oczywistą rzeczą, że nie zrobię mu ss-ów, a  wejdę na spectatora zacznę obserwować delikwenta. Jeżeli moje przypuszczenia co do gracza się sprawdzą zacznę kręcić demko, aby miał dowód i podstawy do zbanowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie. Nie widziałem cię ani razu na serwerze (grałeś wgl?? bo na GT też cie nie ma w graczach), Konto założone po to aby złożyć podanie, na forum od dzisiaj, brak reklam.

 

 

 

 

Steam nie jest wielkim (+) FanatiQ bo posiadanie steama jest obowiązkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE:
-czas na forum,

-brak reklam,


 

Tak jak wspomniałem wczesniej, dostałem polecenie od FanatiQa na złożenie podania, ponieważ chciałby mnie w drużynie adminów xD

To przynajmniej spełniaj warunki podań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie pisze w pkt 12... 

2 sprawa, min. 30 h na serwie, ty nawet tyle nie masz w bazie. 

 

Do TED'a

 

"Wszystko się nadrobi.." -.-

jak on nawet chyba nie ma 1h na serwie. 

Uzbieraj pierwsze 30 h na serwie, a potem składaj podania.

 

Sory za spam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tutaj liczy się głównie wypowiedź adminów więc reszta niech pisze pojedyncze posty,a nie spamujecie

Czekam na wszystkich adminów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nigdy cię nie widziałem na serwerze.

- Reklamy

- Konto dla podania :) "8. Czas spędzony na forum: 5 minut  ;)"

 

                         NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ten szum wokół mojego podania, ponieważ wpada wam typ i chce od razu admina z polecenia H@ :PCo do reklam to wydaje mi się, że serwerownia jak i serwer jest tak znany, że reklamy są zbędną rzeczą, ponieważ serwer prawie o kazdej godzinie jest pełen, ale to tylko moja skromna opinia na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Brak reklamJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności