Skocz do zawartości

Dziwny problem


PumasS

Rekomendowane odpowiedzi

siema,

mam problem z cs 1.6, a mianowicie nie moge grać na serwerach itd. Jedyne co moge zrobić to zagrać z botami.

Chodzi w tym oto, że jak chce wybrać "find server" nie kilka ;/ takie dziwne.

Informuje, ze reinstal cs nic nie dał.

Proszę o pomoc!

 

System: win 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wyłączyć proces hl.exe czyli wracamy do pulpitu i CTRL+ALT+DELETE i szukamy procesu klikamy na niego no i wyłączamy powinno być git, jeśli jednak nie zadziała  to zmień patcha na v32 lub v42.

Edytowane przez Black Hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaraj się usunąć wszystkie zapisy z gry ( niestety będziesz musiał dać nowe bindy, serwery na nowo instalować) i może wtedy zadziała. A i tak jak kolega wyżej radził spróbuj zamknąć ten plik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaraj się usunąć wszystkie zapisy z gry ( niestety będziesz musiał dać nowe bindy, serwery na nowo instalować) i może wtedy zadziała. A i tak jak kolega wyżej radził spróbuj zamknąć ten plik :D

co????? Bo nie kumam 

 

Widzę że masz ikonke steama, ale nie koniecznie musisz grać na steam. Twoje zadanie na dziś, Platforma, zmiany w plikach(dodawanie, usuwanie, jak tak to z jakiej strony), no i jeżeli słaby NS możliwość nadpisania plików - czyli jakiś chłopaczek wgrał na swój gówniany serwer wymuszenia (STEAM blokuje to). To wszystko musze wiedzieć 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co????? Bo nie kumam 

 

Widzę że masz ikonke steama, ale nie koniecznie musisz grać na steam. Twoje zadanie na dziś, Platforma, zmiany w plikach(dodawanie, usuwanie, jak tak to z jakiej strony), no i jeżeli słaby NS możliwość nadpisania plików - czyli jakiś chłopaczek wgrał na swój gówniany serwer wymuszenia (STEAM blokuje to). To wszystko musze wiedzieć 

 

Ja gram na nonsteam od zawsze.

Cs'a mam z dowload.cs-classic.pl, a dokładniej cs 1.6 v43 mini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przechodzimy to co napisałem wyżej, nie wiem jak jest z classicową wersją, czy blokuje nadpisywanie plików czy nie, ale to jest NS to prawdopodobne. 

Pumass wchodzisz w 1.6/cstrike i przeglądasz pliki tekstowe, najlepiej confing i userconfing skopiuj, usuń cs'a, potem całkowicie folder i pozostałe pliki(bo one zostają nawet po deinstalacji) i instalujesz na nowo, powinno być okej, jeszcze przejrzyj pliki cfg UP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności