Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga Skizo i Marceliusz. :)


tsukuyomi

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim przeczytasz to na dole tylko małe wyjaśnienie. Złożyłem skargę w jednym temacie na dwóch graczy, ponieważ bez sensowne jest nabijanie tematów, skoro Ci gracze zrobili przewinienia w jednej rundzie/mapie.
 
 
1. Twój Nick: TomeK! 
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Guard i Gracz.
3. Nick oskarżonego: Skizo i Marceliusz.
4. Steam_ID oskarżonego: 
Skizo - STEAM_1:0:156760959
Marceliusz - STEAM_1:1:121249044
5. Data i godzina zdarzenia: Wczoraj, pod wieczór 19:40. (wczoraj tj. - 2017-02-12)
6. Mapa: jb_leaderminecraft
7. Opis sytuacji:
Skizo - wyzywa mnie i nie tylko od kastratów, poza tym zachowuje się nie kulturalnie.
Marceliusz - wyzywa oraz gra na flecie, tutaj za takie zachowanie (granie na flecie) liczę o perm-muta dla niego, ale to tylko moje zdanie, tą decyzję pozostawiam Queen.
9. Wynik/numer rundy/czas: Rundy to tak: ( 2:6, 2:7, 2:8, 2:9 ) możesz Queen oglądać od początku jakie rzeczy też się działy bo zbytnio nie pamiętam.
 
#Skizo - Proszę Cię bo wiem jaka jest moja kultura, lecz zostałem ze to ukarany od tego czasu perm mutem. Miałem również bana na 24h. Od tego czasu przestałem wyzywać, co może potwierdzić dużo osób.
 
#Jan Christian - dokładnie tak jak mówisz Skizo mówi, że moje zachowanie jest naganne, a sam popatrzy co on robi. Poza tym miałem też składać na 1tap'a, lecz pomyślałem, że 3 osoby w jednej skardze to za dużo, a nie chciało mi się pisać kolejnego tematu, więc rówineż proszę o ukaranie 1tap'a jeśli jest taka możliwość.

#YELON - ja wiem, że między nami było różnie, ale jako guard to ogarniasz wszystko.
 
 
 
To co Jan Christian dodał o 1tap'ie pomyślałem, że dam więcej dowodów jak prowokuje i wyzywa. Dam wycinek tylko, jak będzie potrzebny ss to dam i ss.
 
1. -  *NIE ŻYJE* 1tap by' yihhツ : tomek ma ból dupy i teraz pisze sobie skargi ahha
Edytowane przez TomeK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1: Raz powiedziałem do ciebie kastrat gdy się prosiłeś prowokując mnie wiele razy . 

Po 2: Piszesz , że ja zachowuję się nie kulturalnie . Gdybyś zapytał byle kogo z serwera czy Skizo jest kulturalny to jestem pewien że odpowiedz by była pozytywna (TAK)

Po 3 : Tomusiu tutaj masz swoją kulturę : http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=842008778 https://www.youtube.com/watch?v=s0o83rLyMa4

Tomku , twe zachowanie jest naganne i nie wiem kto cię tak wychował , lecz mam nadzieję ,że kiedyś zmądrzejesz .

 

Wiem , że jako guard powinienem mieć stalowe nerwy i przyznaje się do błędu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem demo od pierwszej rundy do końca KD.

 

Skizo naśmiewasz się z Tomka z powodu jego Permmute. Dochodzi to do takiego momentu, że porównujesz go z kastratem. Nie wiem komu ty chcesz się tak popisać bo mi nie imponujesz.

 

One Tap przez cały czas klniesz i wyzywasz. Połowa czatu to twoje wulgaryzmy i obrazy

 

 

*NIE ŻYJE* 1tap by' yihhツ : japierodle ja miałem zółty do kur** nędzy a ja myslałem ze zielony bo sie tekst pojawil zielony

*NIE ŻYJE* ➫ TomeK! ツ : przykro

*NIE ŻYJE* 1tap by' yihhツ : ssij

 

 

Mały przykład

 

 

Najbardziej śmieszny mnie sytuacja, że przez ten cały czas Skizo i Rodrigez są na serwerze. Ignorują wyzwiska 1 Tapa, a jak gracz siedzi na teksturach i prowadzący zgłasza ten problem to oni mają to w dupie. Pod koniec KD Ponuś zabija jednego z ct po czym bierze życzenie. Skizo? Zero rekakcji.

 

PO CO WAM RANG SKORO MACIE GDZIEŚ TAKIE SYTUACJE?

Edytowane przez Christian D. Jan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Christian, Christian jak ja cie kocham, to jest prawda na co już wiele razy zwracałem uwagę co do gry Rodrigueza jak jest na serwerze, ogólnie administracja jakby się bala reagować na łamanie zasad na serwerze bo ponuś, to ich kolega bo ten to ich kolega, bo ten to ich kolega, a wyśmiewanie nie podchodzi pod administracje, sam bym chętniej wchodził na serwer jakbym tylko nie był chory, myślę że od jutra zacznę wchodzić.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności