Skocz do zawartości

Nara


Gość Blip ^

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Blip ^
Powód rezygnacji: Jak nie wiesz czemu to sobie zerknij w ten temat. http://forum.cs-classic.pl/index.php?/topic/5547-demko/#entry28086
Coś od siebie: Nara. Nie zamierzam wracać. Nie odchodzę do innej sieci tylko tak jakby. Mam Wyjebane na twoje zachowanie Karolu. możesz mi dać bana na forum serwerach albo nie, wszystko jedno. Jestem szczery i wymagam szczerości a to co odjebałeś no to szkoda gadać... 
 
P.S. Nie mam zamiaru nic odpierdalać na odejście (Na forum/serwerach) bo nie jestem neokidem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

A co miałem zrobić?Bo teraz nie za bardzo rozumiem Twoje zachowaniem,gadałem z Tedem wcześniej i tak jak napisałem zachowywaliście się jak dzieci o jakieś AutoBH

To samo z SIwym ciągle próbujesz go udupić,wrzucasz mi jakieś skargi pokazujesz że robi ciągle coś źle więc próbuję to załatwić tak by każdy był zadowolony.

 

Wg ciebie najlepiej jakbym:Wyjebał siwego bo przecież on Ci przeszkadza, próbuje być ważniejszy i ciągle zgłasza nowe podania

Wyjebał Tediego za to bo cisnął na AUtoBH,co prawda coś tam jeszcze podsyłałeś ale jak widać najpierw rozmawiałem o tym z Tedem,a  potem powiedziałem mu żeby nie cisnął na AutoBH na co on napisał że nie gra na FFA to zabrałem mu adma(tak jak już to wcześniej ustaliliśmy) Tak samo zabrałem mu adma na 45k bo podobno też go nadużywał

WIęc naprawdę się zdecyduj bo tak jak napisałem wcześniej dla cb najlepiej jakbym wyjebał kilka osób (sam wiesz dobrze jakie i nie będę tego dalej rozwijał). Próbowałem załatwić to tak by dwie osoby wyszły z tego cało.

I tutaj też nie będziemy się kłócić, po prostu napisałem co chciałem zrobić po to by uspokoić tą całą sytuację i przyznam szczerze że zrobiłbym to po raz drugi bo niektórzy za przeproszeniem zachowują się jak dzieci w tej siec

 

 

A na FFA nie robiłem już dawno nic oprócz dodawania pluginów bo adminami/vipami miał się zajmować latek23 którego na razie nie ma.Staram się tak to rozegrać by każdy był szczęśliwy,a nie tylko jedna osoba na serwerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Siwym już spoko (albo dobrze gra :) albo serio się ogarnął ale na ten moment już do niego nic nie mam), ale No kur** bez jaj nie chodziło o auto bh autobh było przy okazji tylko no zajebiście jak h@ napieprza na wh  na serwie własnej sieci ale co tam lepiej pokłamać i udawać że jest wszystko git i że nic się nie stało... ale na prawdę dziwne jest też to że ted banował na serwie  "bez admina" pzdr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Chłopie ja na pewno "CELOWO" nie dodawałem,jeżeli obiecałem Ci że nie ma adma to nie ma,a to że ma adma to jest jedna możliwość ale już mniejsza oto.

Bo co prawda próbowałem to załagodzić kłamstwem i tego nie cofnę,ale robiłem to po to by nie tracić każdego po kolei.

 

A jeżeli chcesz to zakończyć jakoś naprawdę WIELKIM odlotem to zapraszam do podrzucenia demka na forum i proszę bardzo będzie traktowany jak każdy gracz na danym serwerze bo widzę że oto Ci chodzi

 

 

A jeżeli uważasz dalej to co uważałeś wcześniej to ok, Twoje zdanie i masz do niego 100% racji,a tematu nie zamierzam usuwać/przenosić bo czekam aż do końca się wypowiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtym temacie rozchodzi się o gracza który dostał już ub... a mianowicie "Esc Icy Box pasha" i moja rezygnacja nie jest spowodowana dokładnie tym graczem ale sytuacji i faktów które zostały ujawnione w tamtym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To ja już zakończyłem swoją "opowieść"I już usuwam Ci te rangi,jeżeli ktoś chce coś jeszcze napisać to proszę bardzo 24h i zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C

 

A jeżeli chcesz to zakończyć jakoś naprawdę WIELKIM odlotem to zapraszam do podrzucenia demka na forum i proszę bardzo będzie traktowany jak każdy gracz na danym serwerze bo widzę że oto Ci chodzi

 

 

W sumie po części i o to chodziło żeby TeD był ukarany przynajmniej w jakimś stopniu jak normalny gracz za to że jechał na wh, ale ty wolałeś załagodzić sprawę kłamstwem. Rozumiem chciałeś żebym został ja i TeD no ale nie można mieć wszystkiego. Jeśli byś chociaż przeprosił za kłamstwo i przyznał się do błędu i spróbował go naprawić a mianowicie przynajmniej pofatygował byś się do zobaczenia demka z tedem w roli głównej do myślę że bym został, ale jeśli uważasz że kłamanie jest dobrym środkiem do celu i że cel uświęca środki oraz że to była dobra decyzja to sory ale podziękuje za współpracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Bo co prawda próbowałem to załagodzić kłamstwem i tego nie cofnę,ale robiłem to po to by nie tracić każdego po kolei.

Pisałem o tym wcześniej i to powtórzyłem, więc pisałem o tym wcześniej.

 

Co prawda to prawda, jestem dośc leniwą osobom bo gdy wchodzę na forum i widzę że muszę odpowiedzieć na 20 wiadomości a potem na 20 wiadomośći na gg/skype(z których przynajmniej 3/4 to pogróżki) to mi się odechciewa robić coś innego.I tak jak wspomniałem wcześniej zrobiłem to co zrobiłem i tego nie cofnę, ale nie uważam tego za coś za co można byłoby mnie katować bo  prawda jest taka że jestem człowiekiem i tak jak wy popełniam błędy. (Znając szczęście kilka osób będzie wiedziało o kim piszę)

 

Więc jeżeli Wy macie do czegoś prawo to ja chyba też,nieprawdaż?Jeżeli wy macie prawo sobie czasami coś odpuścić lub mieć wyjebane to ja nie mogę?Lub gdy wy kłamiecie by coś osiągnąć(sztuczki dzięki którym coś zdobędziecie) to ja też od czasu do czasu nie mogę tak zrobić?

 

Wy uważacie mnie za osobę, która nie ma nic innego do roboty. Tylko siedzę i gram, tak jak czasami jest z tym skypem od czasu do czasu pogadam,a potem już nie i to nie dlatego że mam w was wyjebane tylko dlatego że mam czasami takie dni że nie mam czasu albo ochoty gadać i zajmuje się swoimi sprawamiJa sam nie zauważyłem żebym coś olewał w sieci, zobaczcie że jestem sam, reszta miała po częście wyjebane i nie potrafiła porządnie się dogada.W skrócie jeżeli wy macie prawo do czegoś to ja jako człowiek też je posiadam bo to że jestem założycielem sieci nie musi od razu oznaczać, że jestem komputerem który robi wszystko automatycznie i nie myśli (za bardzo)Pisałem na szybko więc mogą być błędny, ale chyba udało mi się przekazać to co chciałem przekazać

Napisałem jeszcze kilka ważnych rzeczy które też mnie denerwują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

A i jeszcze jedna wiadomość

 

Ja z odpaleńcem jako H@ grał nie będę i na pewno pomagał też nie będę i drugiemu który ściemnia na każdym kroku tylko aby serwery były full też...

 

Nie za bardzo rozumiem.

Gdzie ja dałem Ci do zrozumienia że robię wszystko by mieć zapełniony serwer?Nie wiem dawałem UB co tydzień(jak to robi większość "pseudosieci")

Czy co?Gdy Tedi gral na serwerze to był full?

A może dlatego że zrobiłem przekierowanie z którego korzysta też wiele innych sieci ?

 

Proszę o wytłumaczenie mi tego

 

Jako założyciel sieci chciałbym by serwery były full i reklamuje go prawie non stop,ale stwierdzienie że robię wszystko nie wiem co miało znaczyć

 

 

Dobrze wiesz że nie lubię jak ktoś mi liże lub obrabia dupę,więc jeżeli masz coś do mnie to proszę abyś to napisał publicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Stosunek do ludzi?DLa mnie to nie są ludzie bo to właśnie są że tak powiem "kurwy" i wiesz dobrze o kogo chodzi.

Niby odchodzą bo coś się stało i nie mają czasu a ja od osób trzecich dowiaduje się że naprzykład Lolcia mi obrabiał dupę gadając że zajebałem jej rangi i wyjebałem i nie tylko ona.

 

Jeżeli byli tacy cwani by opierdalać mnie za plecami to niech będą tacy cwani i niech powiedzą mi to w twarz.

Fajnie jest opierdolić komuś dupę i przykozaczyć przy osobach trzeciach, które nie wiedzą co się naprawdę stało.

 

 

Dlatego nie gadam z tymi osobami,zostawiłem z 3/4 osoby które były względem mnie sprawiedliwe i odeszły z godnością i nie cisnęli za moimi plecami

 

 

Pewnie wiesz o co i o kogo chodzi, no ale to jest tylko internet i nie spodziewałem się po tych osobach czegoś więcej to że sam czasami mam wyjebane i potrafię być wredny nie oznacza od razu że będę ją traktował tak zawsze bo czasami człowiek przychodzi wkurwiony a tutaj go jeszcze dobijają

 

Jeszcze bym zrozumiał gdyby gadali prawdę,a to co ja się dowiedziałem to za chuja nie spodziewałem się usłyszeć i bardzo mnie to zaskoczyło

 

 

A co do Twojej wypowiedzi to nie chodzi oto że jestem zły wręcz przeciwnie bo nie usłyszałem tego od osób trzecich,powiem Ci tak wolę coś załatwić nawet publicznie niż słyszeć o tym od osób trzecich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czekam na Twoją wypowiedź i jeżeli masz coś jeszcze to proszę pisać na GG bo chciałem załatwić najważniejsze sprawy na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra spoko, teraz cię rozumiem. Nie znałem całej sprawy do końca, sory za taki a nie inny osąd sprawy. W sumie jeżeli ted definitywnie odszedł to ja zostanę bo głównie chodziło o teda i o twoje zachowanie ale jeżeli sprawy wyglądają tak a nie inaczej to nie mam większego powodu żeby odejść bo serwerki i ludzie na serwach są spoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dobra to witamy z powrotem .

I przy okazji udało mi się omówić kilka spraw które mnie denerwowały, ale nie chciałem ich załatwiać.

 

:)Dobrze że udało mi się jakoś Cię namówić i mam nadzieję że będziemy teraz załatwiać to jak cywilizowaniu ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności