Skocz do zawartości

Siemka


TeRRorKa

Rekomendowane odpowiedzi

Pjontka :) Wracam na forum, po długiej nie obecności, chyba wszyscy już o mnie zapomnieli, więc postaram wam się przypomnieć. Więc jestem Bartłomiej, pochodzę z Białegostoku. Mam 22 lata, i jestem żonaty. (Więcej informacji znajdziecie na gg, w profilu ;D). Byłem adminem na serwerze 45k lvl. ale go straciłem z powodu, że byłem dość długo nie obecny, z powodu spraw osobistych, nie było mnie jedyne 2 tygodnie, a tu już H@ i 2 modków odeszło :). Mam nadzieję, że jeszcze odzyskam admina na cod modzie :0. Mam nadzieję, że znowu będzie tak samo jak było kiedyś :) Bardzo się za wami stęskniłem, i myślę, że wy za mną :) Pjontka :) A i postaram się, nadrobić moje zaległości, na forum jak i na serwerze ;0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puknij się w łeb, pisałem 22 dziecko... I sie ogarnij... ;> Pozostawię to bez komentarza...

Edit; Podanie jest w archiwum dziecko.  Niech paweł zobaczy , że jest 22 ;>

 

Ty jesteś dziecko... Jak Ci wejdę do archiwum? Jak nie mogę ;.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij się Fresh... 

 

Witamy  znów :x

 

 

@edit 

 

Ty Fresh to już usuń te 2 idiotyczne komentarze bo mi się słabo robi jak to czytam... A jak pamiętasz to jesteś hardkorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: brak aktywnościJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności