Skocz do zawartości

Podanie na Admina PoweRWhaTS


PoweRWhaTS

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: DR
2. Nick: PoweRWhaTS
3. Imię: Kamil
4. Wiek: 15
5. Znajomość Amxx(0/10): 5/6
6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak po mutacji ale jest wątek mikro zmienia mi głos  :wallbash: 
7. Składka(Tak/Nie): MAM DAM Nie mam nie dam ale przeważnie mam.
8. Czas spędzony na forum: Mogę spędzać min 2h.
9. Opisać siebie: Jestem spoko ziomek wszyscy mnie lubią daje się  na serverze
10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Ponieważ chcę pomóc serverowi gdy grają dzieci i skracają !!
11. Linki do reklam: Codziennie reklamuje na innych serverownia np.MaxSkill.."Zapraszam na super serwer DR i TU IP"
12. Platforma Cs(Non Steam/Steam):NoN Steam w najbliższym czasie zakupie :D

 

 

P.S Bardzo proszę o szybkie rozpatrzenie podania . Pozdrawiam Wasz PoweRWhaTS ..  :whistling: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fresh, czy ty musisz być taki chytry i złośliwy. I nie kapujesz, że reklamuje na serwerach?? Jak ma Ci dać link, jak na serwerach reklamuje, boże... Jestem na tak, ogarnie. Mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Reklamy składamy na forach serwerowni a nie serwerach. Powiedz mi graczu ile czasu spędziłeś na serwerze?- Jak nie 30h nie ma mowy o adminie. AMXX 5/6? wiesz w ogóle co to amx, że tak piszesz? Spam w podaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałbym ci tak ale...  nie spełniasz wymagań. a to co to ma być ?

 

7. Składka(Tak/Nie): MAM DAM Nie mam nie dam ale przeważnie mam.

 

wtf

 

 

NIE

- obsługa amx'a -.-

- reklamy mają być. 

- się pytałem ile grasz na serwie, powiedziałeś 2 tygodnie, a jak dobrze pamiętam serw nawet tylu nie ma to jak ? Oszukujesz ?

- pkt. 9 sam siebie oceniasz. 

 

 

Edit

Turbo, nie ma takiej znajomość więc admin z niego będzie za przeproszeniem "do dupy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tak . Niby konto do podania i reklam brak ale chociaz z amx'em nieklamie bo jak wszycy pisza 9/10 ja nawet takiej znajomoci niemam i mi sie zdaje ze wy tez 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie powód:

-Aktywność na Forum

-AMXX*

-Konto dla podanie

-"7. Składka(Tak/Nie): MAM DAM Nie mam nie dam ale przeważnie mam." Co to ma być ??

 

 

Poprawisz się dam Ci na TAK.

 

Narazie Neutral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nie, czemu? :

 

11. Linki do reklam: Codziennie reklamuje na innych serverownia np.MaxSkill.."Zapraszam na super serwer DR i TU IP"

 

- Poproszę o linki ;) + Używaj stosownych reklam jakie my mamy w sieci, a nie "DR ZAPRASZAM CHĘTNIE BO ZAJEFAJNY SERWER/SIEC I TU MACIE IP " - I co? Koniec reklam, good bye -,-

 

10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Ponieważ chcę pomóc serverowi gdy grają dzieci i skracają !!

 

- Sam skracasz, i to już dominuje 2 punkt.

 

9. Opisać siebie: Jestem spoko ziomek wszyscy mnie lubią daje się  na serverze

 

- Nikt Ciebie prawie nie zna, jesteś zaledwie 2dni, i sam siebie oceniasz " Jestem spoko ziomek "...

 

7. Składka(Tak/Nie): MAM DAM Nie mam nie dam ale przeważnie mam.

 

- Zdecyduj się, dajesz czy nie.

 

I Spamm w podaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: CLOSEJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności