Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na xxx - dawniej


tsukuyomi

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: TomeK.

2. Kto zawinił? (admin/gracz): Gracz.

3. Nick oskarżonego: xxx, dawniej karakan lub bartek. ( Podam link do profilu - http://steamcommunity.com/profiles/76561198178899470/ )

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:0:109316871

5. Data i godzina zdarzenia: Koło godziny 17:15, dzisiaj. (tj. 24.02.2017r.)

6. Mapa: jb_gaben_pi

7. Opis sytuacji: Gracz xxx, dawniej bartek czy karakan, wyzywał mnie.

8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): Mam 3 screeny, które załączam na samym dole:

9. Wynik/numer rundy/czas: Była to runda CT 0 : 3 TT.  Dzień 3 - Środa, akurat była zabawa chowany.

 

pre_1487955390__1.jpg

pre_1487955406__2.jpg

pre_1487955514__3.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeczku powiem ci tyle. Sam prowokowałeś przez całą mape innych mam nawet ss jak prowokowałeś admina Yelona ale co do tego to sie zgodzę że cie wywywał więc. Jak dla niego ban sie należy to i dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ,że serwer bije rekordy 20 skarg w przeciagu 24 dni.Na jeden dzień 0,8333 skarg.Prosze cala administracji o mobilizację aby ten rekord sie nie powiększył.

------------------------------------------

Co do skargi trzeba zabaczyc demko bo jak tomuś kolejny raz sprowokował to ja na miejscu Queen dal bym Tomkowi perm-bana żeby wyeliminować syf z serwera , moim zdaniem tomus to jest syf serwer Dlaczego? Po pierwsze większość skarg jest na niego lub on sam pisze skargi.Po drugie prowokuje i dla mnie to jest syf jak jest taki kozak to niech powie gdzie mieszka i jak zobacz pod domem 5 typa to wtedy nie bedzie taki kozak.dziekuje tomek nie gram na serwie ale jak patrze ile skarg jest to sie dziwie wiec ogarnij albo zmien serwer na inny:)

Edytowane przez FRYTA
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mobilizacja administracji tu nic nie da bo jak jest admin/guard na serwie to Tomek przestaje kozaczyć i zgrywa niewiniątko.

Ale popieram Frytę trzeba ogarnąć syf z serwera !

Zauważyliście że ostatnio skargi dotyczą ciągle Tomka

I całkiem przypadkowo wszystkie dotyczą wyzywania/prowokacji/sprzeczek

Powinna być nowa kategoria w powodzie perm banów dla takich jak oni - syf i toxic

Jeśli tego typu zachowanie się nie zmieni to szczerze przemyślałbym sprawę p.bana na serwer dla takich delikwentów 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram zdanie YELON'a, Tomek odkąd ma P.Mute ciągle składa skargi, a sam nie jest idealny i fer, z resztą NIGDY NIE BYŁ

Jest najbardziej toksycznym graczem na serwerze jakiego kiedykolwiek spotkałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ile razy na serwie byłem i był Tomek, to w sumie nie odnotowałem żadnego kozaczenia czy coś. Ale to tak jak napisał Agencik, pewnie wbija admin to się uspokaja. Jakoś nie wierzę, żeby tyle skarg było, bo ktoś się uwziął. Co do perm bana, to jeszcze był z tym tak szybko nie wyjeżdżał, ale jakiś taki serdeczny miesięczny ban byłby spoko. Ochłonie, uspokoi się, dojrzeje. A jak nie, to wtedy śmiało można wywalić za bramę na stałe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności