Skocz do zawartości

654 - Wallhackseries


polaczekkkkkkkkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:
NAWIAS. - polaczekkkkkkkkk
Nick podejrzanego:
654
IP podejrzanego:

78.8.223.27
SID podejrzanego:
STEAM_0:0:551650125
Data (dzień, gg:mm) zajścia: 21.03.2013r 19:57-20:26

Twoje demo:
http://217458.hltv3.pukawka.pl/hltv-1303211957-de_inferno-1363892220-1363893960.zip
Rodzaj czita: wallhack

Czasy podejrzanych akcji: W sumie całe demko można przeanalizować, ale takie akcje, które mi zapadły w pamięć z minuty 6:54,14:20. Znajdzie się tego pewnie więcej, ale jestem już śpiący i na szybko oglądałem to demko.

IP /Nazwa serwera:
Cs-classic.pl[FFA] - 31.186.82.184:27691



Tak jak sobie obiecałem tak też złapałem tego gnoja na czitowaniu. Chłopak bardzo dobry w kryciu się. Kiedy ktoś pojawia się na spect odrazu wallhack zostaje wyłączony w obawie przed kręceniem demka, ale zapomniał chyba o HLTV ;/ . Nasz kolega posiada Steam 2k4, na którym nie gra ponieważ woli poczitować na koncie 2k12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszną dla mnie rzeczą jest, że koleś miał robione 6 razy ss-y, a żaden z adminów nie raczył przeglądnąc nigdy demka żeby go w koncu zbanować.

Ale to jest tylko moje zdanie :D Poczekajmy na reszte adminów itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Siwy to kiedy chciałeś wrzucić to demko? Koleś, który psuł ludziom przyjemność z gry, a co za tym idzie to zrażał ludzi do serwerowni, ponieważ ludzie mogli to odebrać tak, że administracja toleruje cziterów.PS. Tępić ku***stwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Wallhack wykryty. - Gracz zostaje zbanowanyJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności