Skocz do zawartości

Padanko :)


MaSaKrA

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: DeathRun2. Nick: MaSaKrA || h0w ? !3. Imię: Wiktor4. Wiek: 165. Znajomość Amxx(0/10): 6-7/106. Mikrofon(Tak/Nie): Tak , ale mi czeszczy troche , jak będę Adminem kupie nowe :)7. Składka(Tak/Nie): Tak8. Czas spędzony na forum: Moge nawet cały dzień :)9. Opisać siebie: Jestem ogarnięty , nie raz ani nie dwa miałem Admina . Powinienem się nadać . Przynajmniej tak myślę.10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Tak jak pisałem (Pacz do góry ) Jestem Ogarnięty. I jak widzę że jakiś gracz skraca to się trochu wkurzam .11. Linki do reklam: Robi już się.12. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Praktycznie NonSteam , ale jak będzie trzeba to wejde na Steam. :)

 

P.S Proszę dać mi szanse :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE OGAR! Nie składajcie bezsensownych podań... minimum 30h na serwerze! BEz tego nie ma admina... Nie dam takim szansy... Karolu jeszcze raz proszę zamknij już podania bo nie ogary same już teraz składają je...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE

 powody up

 

A ty magik weź ogarnij, admini są bardzo na DR potrzebni, nie będzie karol zamykał rekrutacji z twojego powodu, jest 2 czy tam 5 admów, a ci gracze którzy składają są często na serwerach, bo widze ich. Właśnie was adminów nie widze, ten nowy dawidek ? no częściej go widze od ciebie. 

 

 

Turbo ja znam w 10 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na NIE

 

brak reklam

PS. amx 6/7 jest dobre, pisze że ogania amxmodmenu tzn. uczy się komendy w consoli. Weście to ogarnijcie bo jak ktoś pisze 10/10 to zara o pluginy beczycie żeby pisał, a o to tu nie chodz, chodzi o to czy komendy admin zna jeżeli 10/10 to nie potrzebuje bindowac amxmodmenu bo ogania !!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: NIEJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności