Skocz do zawartości

Paczka na serwer Free For All [FFA]


TheShizeR

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam wam gotową paczkę pod serwer Free For All [FFA]:
-Paczki nie zrobiłem ja, znalazłem ją na komputerze.
-Paczka była wgrywana na mój serwer, nie ma żadnych błedów.

Pluginy: (Plik Plugins.ini)

[center]; Custom - Add 3rd party plugins here[/center] ad_manager.amxx ; reklamyadmin_freelook.amxx ; Admin widzi wszystkie kameryadminlisten.amxx ; admin_spec_esp.amxx ; Admin ma ESPAdmin_Screen3v15.amxx              ; SSamx_ssban.amxx                            ; Ban z SSabd.amxx                                                ; afkbombtransfer.amxx                    ; gdy gracz jest AFK przekazuje komu innemu bombe bcd_hudtimer.amxx ; Odliczanie do wybuchu bombydescriptive_fire_in_the_hole.amxx  ;  PL Granatygrenade_trail.amxx                                        ; Linie za granatamihsinfo.amxx                                                      ; INfo O HSniesmiertelne_hostage.amxx                        ; Niesmiertelene Hostage np cs_assaultamx_ip.amxx ; Pokazuje IP swear_replacement.amxx                            ; Blokada przeklenstwptb.amxx                                                                ; PRZERZUCA GRACZYstraznik_ex_interp.amxx ; Wybór interpuultimatess.amxx                                          ; SSzakaz.amxx                                                        ; ZAKAZ REKLAMOWANIAzakazip.amxx                                                    ; ZAKAZ REKLAMOWANIA IP spree.amxx                                                        ; info na koniec rundypokazuj.amxx                                                    ; pokazuje info o serwerze , ranku galileo.amxx ; Wybór map 
Link do Pobrania:
http://www25.zippyshare.com/v/19633624/file.html
Życzę miłej Gry :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności