Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie sequell**


Złota Owca

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek:20
Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach)?:+/- 40h
Doświadczenie na podobnym stanowisku:Niestety redaktora jeszcze nie miałem ale umiem pisać z ludźmi.
Dział który najbardziej ci odpowiada:Wywiady lub Q&A
Dlaczego akurat Ty?:Lubię pisać, stosuję się do zasad interpunkcji, mogę pomóc marinie utrzymywać kącik redaktorski, oraz zająć się fanpagem na facebooku, mam dużo czasu więc mogę się do czegoś nadać 
Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?:Głównie chcę pomóc marinie, ponieważ jest sama na tym stanowisku, a jest dużo ludzi chętnych do wywiadów, więc dodatkowa para rąk może się przydać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie:

[-]Słabo rozpisane podanie,

[-]Mało się udzielasz w kąciku,

[+]Wiek,

[+]Godziny na forum,

Pododawaj kilka postów w kąciku (sensownych), i złóż podanie za tydzień i będę na Tak :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na duże nie. Twoje wypowiedzi zawierają sporą ilość błędów językowych i interpunkcyjnych.

Do Q&A pomocy nie potrzeba, bo to żadna filozofia zamieścić temat z podaniem nicku nominowanego.

W wywiadach natomiast redaktor powinien poprawiać ew. błędy swojego rozmówcy jak i płynnie przechodzić z pytania na pytanie etc., Marinie troszkę to zajęło, ale teraz jest przyzwoicie. Patrząc na Twoje wypowiedzi w różnych tematach mogę stwierdzić, że nie poradzisz sobie z tym zadaniem, gdyż owe wypowiedzi często "nie mają ładu i składu" - są nielogiczne, zdania są źle skonstruowane i są często po prostu bezsensowne.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na nie.

Nie chodzi nawet o to żebyś dodawał jeszcze jakieś posty w kąciku albo gdziekolwiek indziej...odnośnie Twojej aktywności w działach nie ma co dyskutować, bo nawet jeżeli to wszystko robisz na siłę, to aktywność jest.

Tak jak napisał mój przedmówca, Twoje wypowiedzi często są nielogiczne i aż roi się w nich od różnego rodzaju błędów, głupich błędów. Popracuj nad nimi, może częściej ćwicz sobie pisanie, sprawdzaj swoje teksty - nawet sam doszukuj się błędów i poprawiaj je przed wrzuceniem czegokolwiek. Zaoszczędzisz sobie i nam baaardzo dużo, naprawdę.

Nie rób niczego na siłę, to też nie przynosi dobrych efektów. 

Edytowane przez dieta
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i potrafisz rozmawiac z ludzmi ale troche traktujesz ludzi z gory :P

Ja jestem na nie

Niczym szczegolnym sie nie wyrozniasz

Wydajesz sie troche nie zbyt ogarnietym czlowiekiem (w sumie w dobrym znaczeniu tych slow)

Faktycznie dodatkowa para rąk sie przyda ale mysle, ze to "jeszcze" nie Twoj czas.

Bywalo tu sporo kandydatow na to stanowisko ktore bardziej sie wyroznialo ale nie mieli tak latwo. -

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co Ci ta ranga? Na admina nikt Ciebie już nie chce wziąć to starasz się o inne (wyższe permisjami) rangi? Przecież to bezsens. 

Na nie, wszystko napisali wyżej, ale żeby było zgodnie z regulaminem to:

Brak jakiejkolwiek składni w zdaniu, brak znajomości języka ojczystego w stopniu co najmniej poprawnym. 

Według mnie tyle wystarczy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc moim zdaniem Marina radzi sobie bardzo dobrze.
Co do Q&A to tylko dodanie Tematu z nominacją osoby itp.
Wywiady no może potrzebna jest kolejna para rąk,ale tak jak pisali wyżej twoje zdania czasami są bez sensu,źle złożone oraz źle sformułowane.
Mało co udzielasz się w kąciku.
Na chwilę obecną jestem na Nie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jako redaktor się wypowiem.

Jestem na nie. Twoja interpunkcja i ortografia leży, tematów w kąciku brak.

Może i potrzebna jest pomoc, ale nie wydaje mi się żebyś akurat Ty nadawał się na to miejsce.

W Q&A nie ma za dużo roboty, prawie w ogóle, a wywiady to jednak bardzo czasochłonna praca i wymaga ona czasu aby robić te wywiady na coraz to wyższym poziomie. Wiem coś o tym :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności