Skocz do zawartości

Podanie na strażnika [Troplelek]


Crystal SexMasterki

Rekomendowane odpowiedzi

 

1. Nick: Troplelek
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 14
4. Znajomość regulaminu serwera (średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 7/10

5. Sprawny i działający Mikrofon?(Tak/Nie)**: Tak
6. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Troplelek/193.33.177.87:27051/
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać strażnikiem JB**: Mam na imię Kamil mam 14 lat, interesuję się sportem oraz informatyką, ale szczególnie graniem na waszej sieci, bardzo lubię zwierzęta a szczególnie pieski i kotki. <3 Chciałbym zostać strażnikiem z powodów które każdy powinien znać np. Freekilujące, obrażające innych graczy, podnoszących/krzykliwych przez mikrofon osób. Chciałbym także zostać strażnikiem z pasji do jailbreaka <3 Nie mam żadnych wrogów na jb, wręcz przeciwnie :) Gt w najbliższym czasie poprawie.
8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:  http://steamcommunity.com/profiles/76561198332143391/  lecz nie posiadam kupionego cs
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 4 godziny dziennie [przeważnie]

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze 2-4 h  Weekendy po szkolę 3-7

11. Cz przeszedłeś już mutację?(Tak/Nie): W trakcie, lecz nie mam piskliwego głosu i adminom/graczom nie przeszkadza mój głos !
12. Staż w grze counter strike 1.6: Jeżeli się orientuję to chyba 5 jak w moim starym podaniu, ale nie jestem pewien.
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak strażnikiem na tym serwerze/Adminem

Edytowane przez Troplelek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

Ogarnięty 

Gt

Pomocny (bardzo duzo zgłasza mi.n mi) 

@edit A i tak by the way w GT nie masz co poprawiać jedynie grać tyle ile dasz radę ;) 

Edytowane przez Nemo.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak :

+ ogarnięty i dobrze się z nim gadałem

+zna regulamin i nie sprawia problemów 

+posiada mikrofon i myślę że można dać mu szansę na wykazanie się 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności