Skocz do zawartości

[Opis] o pannie W. Sz.


Nemciooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W tym opisie zamierzam umieścić postać bardzo ważną na naszym forum. 

Oczywiście zaznaczam, że te posty nie są jakieś genialne, ale wraz z napisaniem tekstu- rozwijam się. 

Więc jeśli chcesz bym się rozwinął to zostaw łapkę w bok i napisz o kim mam wyrazić opinię/uczucie. Pozdrawiam. 

 

 

 

    W tym tekscie znajdziecie opis pewnej damy z cs-classic, nie miałem na celu przybrać tego w bardzo długi tekst, ale wyrazić prawdę o tej osobie. By to zrobić przywołam sobie litery jej nicku:

W- jak wytrwała. Na forum jak i na codzień dużo wytrzymuję- robi dużo prac i czasem wytrzymuję więcej na swoich barkach niż Burneika na klatę. 

E- jak erotomanka. Można się o tym dowiedzieć po nazwie jej kanału na TS. Taki umysł jaki ona posiada nie ma większość kobiet. Na plus oczywiście. Wiadomi, że są granicę, lecz ta osoba ma dużą skalę. 

R- jak rewelacyjna. Wercia jako przyjaciółka jest bardzo fajna. Jej charakter jest wielkości porównywalnej do wybuchu bomby atomowej w Hiroshimie bądź masy Akinfenwy. 

Na poważnie: jeśli miałbym wybrać przyjaźń z Panią Sz. czy z jakąś gwiazdą filmową, to własnoręcznie utopił bym tą gwiazdę na rzecz przyjaźni z nią. 

C- jak cicha. Zdaża się jej wybuchnąć śmiechem jak achtungi na sylwestra, ale na codzień Werciaq to cicha myszka, która lubi sobie postrzelać i porobić grafiki w spokoju.

I- jak inna. Co jak co, ale drugiego takiego człowieka jak Wercia nie znajdziecie. Jej opanowanie, dojrzałość, umiejętność może się równać ze słynnym wszystkim graczu CSA Olofmaisterze. Gdy się wceluje w gościa to nie dojść, że trafi w głowę to gracz umrze przed komputerem bo Werka przebiła mu mózg na wylot. Bardziej dokładnej i opanowanej osoby na CSC nie znam. 

A- jak ambitna. Krótko pisząc jak owa coś chce, to ona to zrobi. Dużo bierze na siebie, ale zawsze wykona co powie. Sądzę, że w życiu dokona więcej niż @Sequell**, a narazie udało się to tylko jemu. 

I czy teraz zastanawiacie, czy Wercia jest jakimś robotem? Otóż nie, Wercia to Wercia i tyle. 

 

 

@Wercia. pozdrawiam.

Piszcie o czym/kim mam napisać następnie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojeju łezka się az pojawiła :cold_sweat: Kocham rybko ma! :heart: 
Czytam co cały czas w kółko!!! 

2 minuty temu, VORDEN napisał:

Ktos tu ubiega sie o nasza kolezanke? :D

Ja już zajęta jestem,także luzik arbuzik :3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności