Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na Ploka,cygana


KalaGamer

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

Twój nick:KalaGamer

Nick oskarżonego:Nowakowskyy, Cygan, Plok

IP/SID oskarżonego (komenda status):188.146.128.26 Nonsteam / 156.67.124.2  Nonsteam / 94.254.243.73  Nonsteam 

 

Godzina i data przewinienia: 16:10

Opis sytuacji: Sytuacja wyglądała następująco Jako iż zostałem zwyzywany, zacząłem powtarzać ze obowiązuje kultura oraz używanie mikrofonu po mutacji głosowej. Jednak nie skutkowało to i gracze poniżej 16 roku zycia zaczeli rzucać niecenzuralne słowa w moją strone. Trwało to około 10 minut niestety w danym momencie nie było administratora na serwerze. Jeżeli takie sytuacje będą sie powtarzać to raczej większości graczy odechce sie grac... Nie rozumiem takich sytuacji jeżeli ktoś gra lepiej odrazu należy go wyzywać panowie?

Dowody (demo, screeny, świadkowie): Szturmowiec, Ol*bin, Natali585

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Kalą, gracze mimo licznych kicków oraz upomnień słownych, nie zmieniali swojego nastawienia wobec graczy, Plok już nie jeden raz był niekulturalny i nadużywał mikrofonu, nie będąc po mutacji, Cygana chyba pierwszy raz tak poniosło więc, w jego przypadku powinno skończyć się to upomnieniem, ale w przypadku ploka, już nie wiem co robić ponieważ u  gracza mimo wielu kicków, banów i upomnień, nie widać postępów...

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam takiego gracza jak "Cygan" ja mam nick CYGAN więc nie muszę ponosić żadnej odpowiedzialności. Ale chce wyjaśnić sprawę. Otóż doszło do małej sprzeczki między graczem Plok a  Kalagamer. Kala atakował Ploka, że nie ma mutacji. Już mnie trochę zdenerwował więc próbowałem ich uciszyć mówiąc "dobra koniec cicho bądźcie", ale ŻADNE obraźliwe słowo nie zostało wypowiedziane przeze mnie w ich stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Natali585 napisał:

Zgadzam się z Kalą, gracze mimo licznych kicków oraz upomnień słownych, nie zmieniali swojego nastawienia wobec graczy, Plok już nie jeden raz był niekulturalny i nadużywał mikrofonu, nie będąc po mutacji, Cygana chyba pierwszy raz tak poniosło więc, w jego przypadku powinno skończyć się to upomnieniem, ale w przypadku ploka, już nie wiem co robić ponieważ u  gracza mimo wielu kicków, banów i upomnień, nie widać postępów...

 

 

Ja na co dzień staram się być spokojny, ale ta kłótnia mnie zdenerwował i starałem się ich uspokoić. Trochę na nich nakrzyczałem bo już mnie w to wciągali ale NIKOGO nie obraźiłem.

 

Ps. Nie dostałem żadnego kicka ani upomnienia. Poza tym chyba nigdy nie przeklnąłem na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram słowa CYGANA, jest on kulturalny i nigdy nikogo nie wyzywał. Jedyne bluzgi jakie padały to słowa Kali, typu: "Sklej mordę nie masz mutacji" itp. Gracz CYGAN nie jest niczemu winien i nie powinien ponosić kary. 

 

 

                                                                                                          Pozdrawiam! ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rumunejszyn napisał:

Popieram słowa CYGANA, jest on kulturalny i nigdy nikogo nie wyzywał. Jedyne bluzgi jakie padały to słowa Kali, typu: "Sklej mordę nie masz mutacji" itp. Gracz CYGAN nie jest niczemu winien i nie powinien ponosić kary. 

 

 

                                                                                                          Pozdrawiam! ;)

Wiem, że nie mogę sie w ten sposób wypowiedzieć, ale nie powiedziałem "sklej mordę" cygan używał niecenzuralne słowa i dobrze o tym wiesz, a że żuciłeś się z cyganem na mnie że mam aim bota to go teraz bronisz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KalaGamer napisał:

Wiem, że nie mogę sie w ten sposób wypowiedzieć, ale nie powiedziałem "sklej mordę" cygan używał niecenzuralne słowa i dobrze o tym wiesz, a że żuciłeś się z cyganem na mnie że mam aim bota to go teraz bronisz :) 

Bluzg używałeś, a fakt że myśleliśmy że masz aima nie ma tu nic do rzeczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KalaGamer napisał:

Wiem, że nie mogę sie w ten sposób wypowiedzieć, ale nie powiedziałem "sklej mordę" cygan używał niecenzuralne słowa i dobrze o tym wiesz, a że żuciłeś się z cyganem na mnie że mam aim bota to go teraz bronisz :) 

To, że masz aima to tylko żarty bo coś za często heady wpadają :) ,ale to nic nie wnosi do sprawy ważne, że z mojej strony nie padły żadne niecenzuralne słowa w twoim kierunku niestety nie ma na to dowodów ale są świadkowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Natali585 napisał:

Zgadzam się z Kalą, gracze mimo licznych kicków oraz upomnień słownych, nie zmieniali swojego nastawienia wobec graczy, Plok już nie jeden raz był niekulturalny i nadużywał mikrofonu, nie będąc po mutacji, Cygana chyba pierwszy raz tak poniosło więc, w jego przypadku powinno skończyć się to upomnieniem, ale w przypadku ploka, już nie wiem co robić ponieważ u  gracza mimo wielu kicków, banów i upomnień, nie widać postępów...

 

 

Tak jak napisałem wyżej nie dostałem żadnego kicka ani upomnienia gdyż nie byłem niekulturalny i nie powiedziałem żadnego obraźliwego słowa. Może powiedział to ktoś z podobnym głosem, bo ja nic takiego nie powiedziałem więc jestem niewinny i będę się bronił. Tyle mam do powiedzenia

Edytowane przez CYGAN xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie na serwerze ale się wypowiem :D : Co do CYGANA jest on osobą bardzo spokojną i nawet rzadko się odzywa. I nie wiem czy jest to możliwe że kogoś wyzywał a tym bardziej używał wulgaryzmów w stronę graczy. Ale podkreślam nie było mnie na serwerze a to jest moje zdanie.

 

Pozdrawiam Wiadro :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem świadkiem, ponieważ nie było mnie wtedy na serwerze. Do CYGANA nic nie mam ale za to plok nie ma ukończonych nawet jedenastu lat i przyznam wyzywał kale nie raz, jak jeszcze nie miałem strażnika. Teraz jestem na serwerze i udaje że ma 2 latka oczywiście go kickuje za 16+/mutacja. Proszę o szczególne ukaranie  ploka, a CYGANA uniewinnić !

Ps. Czy ty napisałeś że nie było żadnego administratora na serwerze ? A wpisałeś w świadków Natali ? xD

Edytowane przez Troplelek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Itachi Uchiha

Mnie także nie było w tedy na tym serwerze,ale mogę powiedzieć jedno. Plok na prawdę używa mikrofonu,chociaż nawet nie przechodzi mutacji. Do ploka nic nie mam,ponieważ plok tak po prostu nie wyzywa innych,ale jak ktoś do niego zacznie,do plok może do niego agresywnie podejść. Co do cygana to nic nie mam.Cygan jest spokojną osobą i z tego co wiem, to cygan nie mógłby obrazić kogoś.

To tyle. Myślę że plok powinien zostać ukarany,a cygan uniewinniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niezłe rzeczy się dzieją jak mnie nie ma, no dla mnie to nie ma dowodówja "zwyzywanie" ale to prawda, że plok nie ma nawet 10 lat. Pozwalałem mu się odzywać, ponieważ w ct ogarniał. Czytając tą skargę nie wiem czy to prawda, bo dowodów brak.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Może nie w temacie, ale wina nie leży tylko po stronie graczy oskarżonych. Miałem tego nie pisać ale widzę, że jedna trzeba. Chodzi o to, że opiekunowie, czyli @Ktoś. oraz @vabastian bardzo zaniedbują ostatnio serwer. Może vabastian się obroni tym że wejdzie te dwa razy w tygodniu na serwer, ale główny opiekun, który powinien jednak zwracać większą uwagę serwerowi i temu co się na nim dzieje, ostatnio bardzo rzadko wchodzi na serwer.  Za czasów Ganga, Zygusia, Domela serwer był zawsze pełny i roiło się tam od adminów. Teraz wchodzę na serwer w sobotę czy niedzielę, admina żadnego przez cały dzień, kilku strażników gra, ale oni i tak nie dadzą bana, a na serwerze połowa slotów jest wolna. Wiem, że człowiek ma pracę, ale uważam, że jeżeli ktoś pisze podanie na opiekuna, to musi liczyć się z tym,że samo patrzenie na forum i przyjęcie skargi czy podania nie wystarczy. Za czasów zygusia czy Ganga nie było czegoś takiego jak dzieci używające mikro bez mutacji. Każdy się bał, że bana dostanie za nadużywanie mikrofonu od admina a teraz co? Lecą k**** i Ch***** od dzieci bo nikt im nic nie zrobi. Uważam, że serwer został zaniedbany przez obecnych opiekunów i jeżeli ktokolwiek się z tym nie zgadza to proszę o argumenty. 

 

PS. Trudno, dostanę za to pewnie bana na forum ale moje zdanie jest takie od dłuższego czasu i mam prawo je głosić!!!!!!

 

Co do samej skargi to uważam, że kalagamer jest osobą specyficzną bo nie raz byłem świadkiem jak używał wulgaryzmów w kierunku innych graczy. Natomiast jeśli chodzi o ploka czy CYGANA to są to gracze kulturalni. Plok w mojej obecności nie używal wulgarnych słów chyba, że został sprowokowany, np przez KalaGamer'a który nie należy do osób spokojnych.

 

Tyle w temacie.

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności