Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga Natali585


Dr.Wiadro

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł tematu ma zawierać nick oskarżonego lub osoby piszącej skargę!

Skarga napisana bez poniższego wzoru zostanie odrzucona bez sprawdzania!

 

Wzór:

Twój nick:Dr.Wiadro

Nick oskarżonego:Natali585

IP/SID oskarżonego (komenda status)::46.45.105.134  Nonsteam 

Godzina i data przewinienia: Godzina około 19:30

Opis sytuacji:Gracz omega bez mikrofonu był w CT i ciągle robił FK ja uważnie przyglądałem się czy strażnik Natali coś z tym zrobi ale ona była zajęta pisaniem sobie na czacie z innymi graczami. Dopiero po 5 minutach ogarneła się i go wyrzuciła. Wiem że mogłem ja go wyrzucić jak nawet przenieść ale chciałem zobaczyć reakcje Natali na tą sytuacje. I też myślałem że skoro ja go nie przeniose to chyba Natali to zrobi :)

Dowody (demo, screeny, świadkowie):Myślę że wystarczy świadek Yato!

Edytowane przez Dr.Wiadro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz był wywalany wiele razy, niestety nie mam na to dowodów, mówiliście też że podczas zabaw go nie wywalałam, lecz wywalałam ...Podczas cod moda został wywalony, a podczas berka ty napisałeś, że go wywalasz więc ja tego nie zrobiłam, i bardzo tego żałuje ponieważ ty wywaliłeś go pod koniec zabawy. Oczywiście jak zawsze jestem gotowa ponieść konsekwencje, ale nwm po co to wszystko.. dobrze wiesz że go wywalałam cały czas i nic nie skutkowało, ale ty przecież wszystko wiesz lepiej!

 

Nie po 5 minutach... wywalałam go cały czas,! Ale oni wiedzą lepiej! 

 

Kurde to nie ma sensu. Gdybyś może zwrócił uwagę na grę to być zauważył że co rundę wywalałam gracza, ale bez skutku bo on i tak robił freekile!

 

Wiadro to teraz ja zadam ci pytanie, czemu ty sam go nie wywaliłeś skoro byłeś ,,aktywny''

 

Ok nemo może jak sprawdzisz logi to zobaczysz że gracz był ciągle wywalany...

 

Gracz był wywalany praktycznie co minutę, więc mogłeś być wtedy afk a, gdy wchodziłeś  ponownie to on też...

Edytowane przez Kasia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie skarga calkiem niepotrzebna. Skoro po tych 5 minutach go wywalila to jaki problem? 

Edytowane przez Borix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natali proszę Cię! Tak wywalałaś go cały czas ale po upływie jakiegoś całego tygodnia gdzie gracz sobie cały czas robił FK.

 

 

1 godzinę temu, Natali585 napisał:

Kurde to nie ma sensu. Gdybyś może zwrócił uwagę na grę to być zauważył że co rundę wywalałam gracza, ale bez skutku bo on i tak robił freekile!

Przykładowe 2 dni z wtedy gracz otwiera sobie cele i FK a ty sobie piszesz na czacie 

 

Już Ci tłumaczę gdybyś czytała uważnie to byś wiedziała bo jest napisane ale, otóż chciałem zobaczyć twoją reakcje czy coś z tym zrobisz. Co jeśli byłabyś jedyną osobą która może zapobiec podobnej sytuacji a nic nie robisz to nie fajnie. Chodzi mi tylko o dobro serwera.

 

Ja nie mówię że nie był wywalany był ale po pewnym czasie. Wiem że ja też mogłem zareagować ale po prostu byłem ciekawy jej reakcji.

@Edit 

Kala może i masz rację że nie ja jestem od sprawdzania ,ale to był spontan ja też częściowo byłem Afk ale wchodziłem co jakąś minutę i widziałem co się dzieje.

 

53 minuty temu, Natali585 napisał:

Gracz był wywalany praktycznie co minutę, więc mogłeś być wtedy afk a, gdy wchodziłeś  ponownie to on też...

No to chyba że tak ale gracz Yato! też pisał że od 5 minut jest cały czas w CT to nwm.

Edit 2

Tam nie było żadnej kłótni tylko pogawędka

Edytowane przez Dr.Wiadro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natali, to już nie pierwszy raz kiedy składają na Cb skargę za brak reakcji. Ogarnij się troszeczkę bo to przesada. Widzisz że ktoś łamie regulamin albo potrzebuje pomocy to nie reagujesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W logach można sprawdzić Natali czy naprawdę go cały czas kickowałaś, a Wiadro też musisz sam zareagować. Jeśli jest to prawda, że gracz Natali nie reagowała to obydwoje macie równą winę za to, że w tym czasie nie ogarnęliście serwera. Jesteście w elicie po to by ogarnąć serwer, a nie by pisać, lub czekać na drugiego strażnika.

 

@EDIT

NIE NABIJAJCIE POSTÓW, FUNKCJA EDIT!!!

Yato, teraz wynika co innego, piszesz kłóciła na sayu czy przez mikrofon? A i mówisz teraz, że Natali nie wywaliła, a nie mógł to zrobić Rafał? Z tą "kłótnią" też bym wyjaśniłbo ponoć strażnik ma dawać przykład a nie się kłócić.

Edytowane przez Nemo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać to twoja głupota wiadro... Zamiast go wywalać jak pisałeś 2 dni wczesniej i dzisiaj to sam go lekceważyłeś a masz problem do natalii, jednak ona zaregaowała po czasie jednak reakcja z jej strony była wiec ta skarga nie ma celu. A jeżeli gracze tzw "twoi kumple" popierają cie w takim czymś to ja tu widze aby przykład "lizania dupy adminowi" tyle z mojej strony nie ma co się wiecej rozpisywać skarga nie potrzebna.

 

Nie ty jesteś od sprawdzania jej reakcji bo macie takie same uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Itachi Uchiha

To prawda. Natali585 nic z tym nie robiła,ale zajęła się kłóceniem się z plokiem... gracz Omega, Dawał sobie cały czas zabawy,a natalia zamiast go przerzucić to jeszcze czekała,aż się skończy zabawa i nadal nie wyrzuciła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj strażnicy dostają upomnienie, ponieważ nie dopilnowali porządku na serwerze. @Dr.Wiadro następnym razem nie czekaj aż @Natali585 zareaguje tylko Ty zareaguj.

Póżniej jeszcze wyjaśni się ta kłótnia pomiędzy Natalii, a plokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności