Skocz do zawartości

.Lando odwołanie


.Lando

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: .Lando
Link do SSów:  Screanów mi nie zrobiono ponieważ admin zbanował mnie za aimbota którego nie miałem ... nie rozumiem tego postępowania nie siedząc na spectie i nie oglądając mojej gry poczym dając bana za aimbota nawet nie mając zrobionych ss ;) .  Proszę o jak najszybsze rozpatrzenie mojego podania :)  . Bo mi parę głów weszło ;) i od razu aimbot ... :) 
Wycinek z konsoli(bez IP)*:
[CSC]-------------------------------------[CSC]
||| Zostales zbanowany!
||| Nick: .Lando
||| Steam ID: STEAM_ID_LAN
||| Powod: AimBot
||| Nalozono: 27.03.2017 - 23:13:12
||| Czas bana: zawsze
||| Mapa:  map 
||| Pozostalo: 
||| Ban wygasa: Nigdy
[CSC]-------------------------------------[CSC]
Kicked by Console: "Zostales zbanowany. Sprawdz konsole."
Serwer: Only  DD2
Link do bana: http://amxbans.cs-classic.pl/bans/40972.html

GL HL .

Edytowane przez rewoX*
słowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może jednak byczek jest tutaj, bo wcześniej nie zauważyliśmy tego :/ Ale temat został napisany tak jak byś brał nas za idiotów.

Coś się z HLTV dzieje bo nie łączy się z serwerem i czasem "wychodzi" dlatego niektóre demka 6min

 

Ban na tej mapie  1:00 http://275692.hltv2.pukawka.pl/hltv-1703272316-de_dust2-1490649360-1490649660.zip

2;58 , 5;19 , 5:35  http://275692.hltv2.pukawka.pl/hltv-1703272310-de_dust2-1490649000-1490649360.zip

A tutaj to demko na którym zagrałeś najlepiej :] I wiedziałem że coś śmierdzi.

0:42 , 2:27 , 3:18 - samo widać, 3:51 - kieruje z dgl :] , 3:58 +/- , 4:05 - spalone, dalej mi się nie chciało. (demko http://275692.hltv2.pukawka.pl/hltv-1703272258-de_dust2-1490648280-1490648640.zip )

 

 

Poczekaj na sędzie, jeżeli masz coś do powiedzenia stań przed lustrem i pogadaj ze sobą bo ja jak na to patrze aż oczy zaczynają boleć.

Z historii.. był też taki progejmer , steam, kanał na YT , a z demek chcial się wykręcić stażem i nową myszką symulującą aima ;]

 

Edytowane przez Miłosz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na tych damkach normalnie sobie gram nie widzę żadnych nadzwyczajnych akcij . Gram od początku cs i już ogarnąłem na tyle strzelanie że stać mnie na takie zagrania ;).Ale dziękuję za wyciągniecie demek przydadzą się do mojego prywatnego demka ;)

Nie mam nic do ukrycia na tych demkach nic nie widać tyle Tobie powiem widać tylko jak dobrze ogarniam tą gre ;) A po za tym jak ty tam uważasz w 1:00  coś dla Ciebie jest nie tak oglądnij sobie dokładnie . 97r . Kolego jakbym miał aima latał bym jak walnięty po całej mapie i walił głowy  a tak nie jest zobacz sobie jakie mam akcje przez cale demka że wszyscy mi podchodzą pod celownik

Nie gram od dzisiaj na tym serwerze  . Nic nie widze Typu jak to piszesz nakierowania xD

Edytowane przez .Lando
słowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 demko:

1:00 - dla mnie czysto

2 demko:

2:58 - +/-
5:19 - celownik przeskakuje, 3 frag dość duży przeskok, b+
5:35 - dla mnie czysto

3 demko:

0:42 - tu raczej fart
2:27 - znów widoczny przeskok, b+
3:18 - tu nie ma opcji, że to fart, skill czy cokolwiek podobnego, 100% aim
3:31 (akcja dodana przeze mnie) - znów 100% aim, podejrzany był pewny tego, że zabił, nawet nie szedł za ciosem
3:51 - celownik stoi w miejscu, b+++
3:58 - dla mnie czysto
4:05 - tu też dla mnie czysto

Podsumowując, dla mnie dowód jest wystarczający i bana zostawiam. Jeżeli dalej uważasz, że grałeś czysto to możesz napisać odwołanie (przypuszczam, że niewiele to da i inni członkowie ubt ocenią to demo tak samo jak ja).

Edytowane przez rewoX*
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności