Skocz do zawartości

Skarga!


Gość ~BoCiK~

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: ~BoCiK~

2.Nick admina/gracza który zawinił:  Nikotyna 

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 24.03.0213

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Wszyscy co byli wtedy na Serwie Np. Bruno

6.Opis sytuacji: On nie ogarnia Admina!

 

 

 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Powod: 'Skan z respa na resp'
[AMXBans] Dlugosc bana: '3 godzin'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN'
[AMXBans] Twoje IP: '79.190.213.90'
[AMXBans] =======================================
 
Jak na Magiku można Skanować z Respa??  Oni chyba nie wiedzą co to Skan! Akurat ja nie Skanowałem ale 3 Gości z Ct tak a ich nie banowali!!! Co to ma Być?? I jest aż 10 czy 9 admów a jak ja grałem o 6:30 to żadnego nie było! A goście na czitach cisną!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin Nikotyna nie ogarnia, pisze do niego na u@ koeś skanuje, koleś rzuca he przed 15 sek. On nic NIE OGAR !!!!

 

a co do skargi to Admin albo się pomylił albo nie,, powinienieś dostać bana za HE a nie za skan LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto rzucał granty przez ta ściankę to tez  jest skan można tak powiedzieć ...

A jak mi 15 osób pisze spr tą osobę lub tą,  ja się nie rozdwoję muszę najpierw spr czitera a nie kto rzuca granaty przed upływem danego czasu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahahahah !!! Bocik, bo dostałeś bana na 3h i skarga ? Hymmm powiem Ci coś, że gdyby nie Nikotyna to ja bym Ci dał tego bana. Gracze pisali na u@, że rzucasz HE przez ściany (skan) na eldorado.HE można rzucać po 10sec a Ty ledwo się zrespiłeś już rzucałeś.Skarga nie słuszna bo jak wcześniej wspomniałem za to samo ban lecia już ode mnie ale Niktoś mnie wyprzedził.A co do ogarniania Nikotyna lepiej niż niejeden z was ogarnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego że Nikotyna Nie ogarnia Adma To się Zgodzę! Bruno ma rację. Może ma już da dużo na głowie UbTeam i Admin Cod'a może to juże go przerasta!

 

Edit..

 

A co do Cb Fresh to nie będę nic mówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku...Co ma UB do Admina na serwerze ?

UBteam jest na forum i jest od dawania ub a admin to admin.Nic do ciebie nie mam ale Nikotyna ogarnia i to dobrze.Bo ty dostałeś bana i już nie ogarnia ? Ahahahha śmieszny jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bocik weź się ogarnij ... 

Nic mnie nie przerasta moim zdaniem ban słuszny i tyle nie będę więcej tego komentował jak chcecie możemy poczekać na -_- on rozstrzygnie sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Ban słusznyJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności