Skocz do zawartości

Event - Przejaw lewactwa.


Maxtin

Rekomendowane odpowiedzi

Wypiszę tutaj mój ból dupy, tak czytajcie to mam ból dupy i to bardzo duży zaczynając od eventu:

Skład eventu:Administracja, ale zaskoczenie administracja sama wybrana, bez żadnego głosowania, co tam.

Przebieg eventu:Nabijanie fragów na prawo i lewo odradzanie i zabijanie graczy którzy psują zabawę, ciągłe faworyzacje.

Faktycznie nie było widać, że jadąc samochodem nie wjechałeś specjalnie w agencika tylko w kubax'a było to tak bardzo niewidoczne, inne zabawy "NA MAPIE" w miarę równe.

Sąd XDDDD 

1.Mroczny Ziemniak zabity, bez możliwości obrony.

2.Zapisy, po chuj jakieś zapisy napiszmy na pw do "OPIEKUNA" Serwera zostańmy dodani na event samo trwanie sądu XD.

Kreatywna obrona:

Gracz otrzyma oskarżenie z którego będzie musiał się wytłumaczyć.

Osoby, która najkreatywniej wywinie się z oskarżenia otrzymają blunta.

NA TĄ ZABAWĘ TRZEBA SIĘ WCZEŚNIEJ ZAPISAĆ.

Podkreśliłem, tutaj zasady jakie obowiązywały podczas tego eventu, z czego osz kurwa.

Wszystkie zostały złamane, po co są zasady jak ustalacie własne:Ludzie zostali wybierani nie zapisani nawet wygrała osoba która nie jest zapisana na event:Marcinek.

Faktycznie trzeba być kreatywnym, żeby powiedzieć że nie zrobiło się przestępstwa bo bigos, albo czytam książke WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

Kreatywność przenisiona w stu procentach, starałem się kreatywnie rozwiązać zabawe znam KK, podałem powód sąd nie skazał mnie dostałem 14, bo co bo mnie nie lubią po co to będę ukrywał.

Event:Sąd został przeprowadzony w kolesiostwie i mam w dupie, co o mnie sądzicie co o mnie piszecie piszę to co widze, jestem szczery do bólu.

Wygrają KD:O nie, wymienia ogień KAMPI SLAYNE GO NIE DOSTANĄ S VIPA, podsumować mogę ten event tak:

 

Osoby które to organizowały pokazały klasę, jak dbają o graczy i jak równo ich traktują.

Życzę miłej dyskusji i hejty biorę na klatę, miłego dnia.

Ten zły niedobry guard:Maxtin.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności