Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie CreW


CreW_

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: CreW
2. Imię: Aleks
3. Wiek: 18
4. Znajomość AMX (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka: Tak
8. Parę słów o sobie **: Witajcie, tak jak wcześniej pisałem mam 18 lat a na imie Aleks. Interesuje sie piłką nożną, lubię słuchać muzyki (jazz, techno, niggyy itp. xd). Kocham grać w cs'a jak najbardziej na only dd2. Lubie pomagać ludziom w różnych sytuacjach. Jestem uważny,poważny,uczciwy, i śmiały.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Czasami kiedy wchodzę do serwa i nie ma adma to prawie każda sekunda coś się dzieje na tym servie, albo ktoś wbija na serv z aimem, albo będą wyzywać przez mikro czy w say'u.kampią cały czas.. po prostu łamią regulamin, a ja chciałbym zrobić porządek na tym servie. Obserwuje bardzo dobrze graczy który ma aima czy wall'a. Przeczytałem regulamin cały i ogarniam wszystko.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:829484891
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 6/7 h dziennie ale to różnie czasami gram 4/5h.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze - od 15 do 22-23, Weekendy - od 12 do 0:00.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 6 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim tygodniu tylko pograłeś więcej, wcześniej nie widać tego.

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że będziesz poświęcał z 24h swojego życia, aż 6-7h dziennie na granie.

Czy aby ten kandydat spełnia wymagania? - masz raptem przegrane nieco 29h z 40 wymaganych.

Niby trzeba napisać przynajmniej 10 sensownych postów - Ty masz 13, z czego sensownych jest 2, a reszta, to bezsensowne szybkie nabijanie przez słowa "siema" w dziale "Przywitaj się/Pożegnaj się" ... jest to po prostu karygodne :)

Zaczynają powoli mnie smieszyć wyimaginowane treści w podaniach, które mają się nijak do realności i "grywania" na serwerze.

Ludzie... widzicie, jak piszą inni podania i jak wyglądają ich GT, Doświadczenie, sens podania, a mimo wszystko pchacie się bez żadnego potwierdzenia zaangażowania w sprawy serwera albo forum, aby tylko otrzymać statut admina.

Poza tym:

+ wiek

+ mikro

+ składka

++ STEAM

ps. napisałeś w podaniu Topka, ze sie pospieszył z podaniem, ale Ty również to zrobiłeś i sama nie wiem, co o tym sądzić.

jak Ci zależy na admie, to udowodnij i pograć dłużej na tym serwerze.

Edytowane przez Xena
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje GT ma sie nijak do tego jak jest w rzeczywistosci..

Jakoś nie jestem skłonny popierać podania graczy ktorzy grają tydzien/dwa tygodnie na serwerze, moim zdaniem to nie wystarczy..

Poza tym wszystko ok: mikro, składka, steam, nie sprawiasz problemów

Tak jak napisała Ola, lepiej zebys pogral z nami dlużej i wtedy dopiero złożył podanie bo wątpie że stali gracze Cie poprą...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy od czegoś zaczynał z postami więc nie ma co się czepiać. Ja nie miałem tyle ile było wymagane i dostałem.

+Składka

+Wiek

+ Nie ma z nim większych problemów

+Mikrofon

Tylko poprostu pograj z Nami dłużej i wtedy będę na tak :P

Chyba że okres próbny?:)

Edytowane przez Buhahaha Leszko xd
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+wiek

+mikro

+składka

+ bez problemowy

Ale tak jak wyżej, pograj troszke jeszcze na tym serwie, a nie wszyscy skladacie podania po 2 tyg. grania na serwie

Lecz jestem za okresem próbnym :D

A i CreW może kiedyś wpadnę do Żar na jakiegoś buszka? :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem CI Tak, 

+ WIek 

+ mikro 

- to gt hmm no ;d

 

Troche słabo rozwinołeś podanie, za mało o sobie, i ogólnie, ale ja dałbym szansę okresu próbnego, bo to tak jak ja takie +/- :)


 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres probny,  malo adminow ma czas na gre (wiem po sobie)  a bedzie z tym jeszcze gorzej bo jest coraz cieplej i nikt nie bedzie tyle gral co zima, wiec dodatkowy admin sie przyda ;

+steam 

+skladka 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak czesto nie gram na serwie ale czasami Ciebie widze,ale moim zdaniem powinienes pograc dluzej z nami aby kazdy Cie poznal itp

Ale jezeli juz to jestem za okresem probnym

+wiek

+mikro

+steam

+skladka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności