Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie o Admina


Gokuś

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nick-★★★Marcia★★★

2.Imie-Mateusz

3.Wiek-17

4.Znajomość SourceBans(0-10)- 4 Coś tam wiem ale nie jestem w tym najlepszy,dam rade szybko się tego nauczyć albo zapisać sobie na kartce.

5.Sprawny Działający Mikrofon-Tak

6.Składka(Tak/Nie)-Tak

7.Link do Swojego GameMe-http://classicffa.gameme.com/playerinfo/623642

8.Witam.

A więc jestem zwykłym chłopakiem uczęszczającym do Liceum o profilu mundurowym jak wyżej można było zobaczyć mam 17 lat,w wolnym czasie gram w piłkę nożną,wychodzę z kumplami na piwo,gram w gry na komputerze i wiele innych ciekawych rzeczy ogólnie jestem osobą miłą i towarzyską,kulturalną potrafiącą zachować się w danym momencie.

9.Dlaczego chciałbym zostać administratorem:Otóż często bywam na tym serwerze mam bardzo dużo godzin przegranych na nim jestem dość rozpoznawalną i lubianą osobą przez innych graczy no i dosyć często zdarza się iż te osoby proszą mnie o kontakt z adminem lub o pomoc wiec pomyślałem czemu by nie spróbować swoich sił jako administrator i umilić bardziej grę gracza na tym serwerze i nie zapewnić im pomocy gdy jej potrzebują.

10.Steam_ID-STEAM_0:0:109077369

11.Ile czasu mogę poświęcić na serwerze -Czasu na serwerze mogę poświęcić tyle ile w danej chwili mam go dostępnego różnie z tym bywa najwięcej czasu mogę poświęcić w weekendy mogę wtedy grać nawet od rana do późnej nocy aczkolwiek w tygodniu też zdarza mi się wejść na serwer po szkole jak tylko masz chwile.

12.W jakich Godzinach grasz?(dni robocze,weekendy)-Jak już wspominałem w dni robocze rzadko bywam na serwerze ale jak mi się zdarzy to tak w godzinach od 14-15:30 a w weekendy 14-22+

13.Staż w Counter Strike Global Offensive-1687 godzin na nowym koncie a na starym 347 razem jakieś 2034 godziny.

14.Czy posiadałeś już admina(nie podajemy linków)-Nie

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://forum.cs-classic.pl/topic/39643-wzórwymagania-podanie-na-admina/

"4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum"

Kolejne podanie z tym samym dużym błędem, bo z brakiem postów idzie aktywność a Administrator nie jest na pokaz.

Odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności