Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Fame na admina?


Fame

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Fame Cs-Classic
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 14
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10):  Komendy prościzna więc powiem takie 8/10 np: sm_admin, sm_addban itd Wszystkie komendy admina zaczynają się na sm_
5. Sprawny i działający mikrofon**:  TAK
6. Składka (tak/nie): TAK -  choć pisze że jest jednorazowa, jestem skłonny płacić ją co miesiąc
8. Parę słów o sobie **: Jestem starym Graczem Counter Strike. Zaczełęm grać w CS 1.6 w wieku 7 lat. przez 6 lat grałem w niego również na waszych serwerach. od około pól roku przestałem grać w w cs 1.6 i przerzuciłem się całkowicie na CSGO. Miałem około 10 adminów przez cały ten okres gry w cs 1.6, a w csgo miałem 1 tylko, ale serwer upadł. Lubie grać COD MODy. Graczy serwera znają mnie i raczej lubią, ale nie mnie to oceniać. Na Serwerze raczej wrogów nie mam, Jestem koleżeński, pomagam innym nowym graczom Zrozumieć ten Mod.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ jest jej mało i dość rzadko spotykam ją na serwerze więc ja chciałbym kandydować bo spędzam dużo czasu na tym serwerze.
10. Steam_ID: STEAM_0:0:176148776
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2 - 4H w okresie od Pon - Czw, a w weekend i piątek 2- 8H
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze od 14 do 16 - 18
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Od roku gram, Lecz te konto mam od paru miesięcy ponieważ tamto zostało skradzione.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK (1 na CSGO i okolo 10 na 1.6)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wymaganiach jest ,że admin powinien mieć ukończone 17 lat poza tym trochę nie rozumiem punktu 9 ,a reszta Podania trochę naciągana.

Na nie

Edytowane przez NEWENS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://forum.cs-classic.pl/topic/39643-wzórwymagania-podanie-na-admina/

"1. Ukończone 17 lat"
"2. Spędzone 25 godzin na serwerze"


Ciekawi mnie gdzie tego Administratora miałeś z takimi podaniami, które nie spełniają połowy wymogów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności