Skocz do zawartości

Wallhack


Papiez Atleta

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick 

PapiezPrzyjalSkarge Cs-Classic

2. Kto zawinił? (admin/gracz)

Gracz

3. Nick oskarżonego

Onicianツ

4. Steam_ID oskarżonego

STEAM_1:1:153331920

5. Data i godzina zdarzenia

21.05.2017 od około 00:00

6. Mapa

Train

7. Opis sytuacji

Gracz juz od poczatku byl podejrzany o uzywanie WH jednak dalem sobie z tym na luz. Wiadomo, godzina pozna wiec moge nie ogarniac. Traf jednak chcial, ze umarlem pare razy przed nim i widzialem dokladnie co robil. Byl po stronie Terrorystow a ja CT. Moja uwage zwrocilo jego siedzenie na spawnie gdy bieglem na niego z 100 kondycji z mojego spawna na longa- wtedy zawsze siedzial wcelowany tam dokladnie gdzie ide. Kiedy jednak bieglem przez mida od strony bombsite'u A on siedzial w rogu wcelowany dokladnie w to miejsce.

Jezeli komus demo nie starczy zamieszczam skriny- ma prywatny profil jednak napisalem pare milych slowek i przyjal mnie do znajomych. W jego profilu widnieja komentarze- 3/4 z nich to "- rep cheater"

Nie dajcie sie zwiesc jego godzinom "przegranym" w csa bo po prostu ma go wlaczone. Przyklad z teraz- mowil ze idzie spac, jednak po wyjsciu z serwera zostawil csa wlaczonego i ma tak juz od czasu jego wyjscia z serwera.

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie)
skriny z jego profilu:
 
demo:
 
szczegolnie widac jego hacki kiedy bierze do reki AWP (wtedy glownie pokazal mi umiejetnosc uzywania programow grajacych za niego)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności