Skocz do zawartości

CT od 24h


hico

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam propozycję dotyczącą dostępu do strażników. Chodzi mi o to, żeby /guard było dostępne od przegranych 24h na serwerze. Często bywa tak, że nowa osoba wchodzi na serwer ( pod nieobecność guardów/adminów ) i zaczyna prowadzić bez przeczytania regulaminu. Przykładowo dając niezrozumiałe polecenia, nie dając poleceń do 17:00 itd.. Myślę, że to będzie dobry pomysł, aby dostęp do CT był nieco bardziej ograniczony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tę decyzję zostawiam opiekunowi, na pewno lepsze 10-12h niż 2h. Dwie godziny to nic, większy czas spędzony na serwerze pozwoli przyswoić sobie jakieś zasady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kryszczyn napisał:

Nope 2h to i tak dużo xD

Hmm 2h to za dużo powiadasz.. Dzisiaj była sytuacja , wbił do CT pewnien gracz , który chyba pierwszy raz wbił na server.. był afk 2h i poszedł do CT..

Jedna z pierwszych rund na mapie , napisałem , że musi wyprowadzić jak najwięcej osób na mapie , a on to zlekceważył i od razu zabijał .. + mówił polecenia z taką szybkością , że ja osobiście nie byłem wstanie go zrozumieć , a gdy poprosiłem o powtórzenie on mnie zabił :/ 

Ale wracając do tematu.. Jak dla mnie jest to świetny pomysł. Jestem na Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmy od razu od 100 godzin bo freekill'e

Dajmy sytuacje, nowy gracz na serwerze obeznany na jail break'ach przeczytał regulamin zajęło mu to około 30 min.

Tyle mi zajęło ale nie, no przecież musi przegrać 1 dzień, żeby być jakimś wardenem w CT bo wam szkoda że będą freekill'e nie rozumiem tej cebulackiej społeczności, nie każdy nowy gracz musi was od razu freekillować, a nawet jeżeli zdarzy się free kill to stanie się coś a chwila.

Statystyki na JB SPADNO HALINA!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności