Skocz do zawartości

Zamach w Londynie


Rekomendowane odpowiedzi

"Straszliwy atak w serce naszej stolicy" - Amber Rudd

Sobotni zamach w Londynie był wymierzony "w ludzi, którzy cieszyli się wieczorem z rodziną i przyjaciółmi" - oświadczyła w niedziele rano brytyjska minister spraw wewnętrznych.

Jak zapewne większość z was słyszało, bo nie można obok takich zdarzeń przejść obojętnie - sobotnim wieczorem po godzinie 22 czasu brytyjskiego, doszło do kolejnego zamachu terorrystycznego na London Bridge, znajdującym się w centrum stolicy Anglii. Furgonetka wjechała w grupę pieszych ludzi. Policja i służby ratunkowe od razu odpowiedziały na pierwsze doniesienia. Most został zamknięty dla ruchu, tak samo jak pobliskie stacje metra i dworzec. Następnie terroryści przemieścili się w kierunku targu Borought Market w centralnym Londynie, gdzie zaczęli atakować wszystkie napotkane osoby nożami. Londyńska policja niedzielnym rankiem oświadczyła, że zginęło 7 osób, a 48 trafiło do szpitali oraz 3 zamachowców zostało postrzelonych przez służby.

Wiarygodność oświadczenia, w którym podano, że "za zamachem stali bojownicy z lokalnych struktur Państwa Islamskiego" została potwierdzona przez amerykańskie centrum monitoringu działalności dżihadystów w internecie SITE. Jak na razie zatrzymano 12 osób.

1&srcw=640&srch=360&dstw=640&dsth=360&qu

 

1&srcw=640&srch=360&dstw=640&dsth=360&qu

 

źródła: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,21910113,atak-terrorystyczny-w-londynie-swiadek-widzialem-jak-dzgali.html 

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/zamachy-w-londynie-oswiadczenie-msw,745850.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,21913974,atak-terrorystyczny-w-londynie-do-zamachu-przyznalo-sie-tzw.html

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że to wszystko prowadzi do jednej wielkiej wojny, którą islamiści nie mają szansy wygrać, pytanie tylko jak duże szkody zrobią do tego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeb*na tolerancja.... Giną niewinni ludzie przez tych islamskich skur***ynów. Mam znajomych w Anglii, mówią że żyją w strachu to nie to samo co 4,5 lat temu. A je*ana, zaślepiona Europa tego nie widzi, cieszę się że PiS nie chce wpuścić imigrantów do polski. Ile jeszcze ludzi musi zginąć żeby zauważyli że to nie są ludzie, tylko terroryści. Oczywiście nie wkładam wszystkich do jednego worka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ZaNeTa.xx napisał:

Jak zapewne większość z was słyszało, bo nie można obok takich zdarzeń przejść obojętnie

Fuck, ja to zrobiłem, spotka mnie kara?

 

Mój kuzyn był niedaleko któregoś z tych zajść, wspiera poszkodowanych flagą anglii czy coś tam na facebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wszystko już jest chore....2 zamachy w tak krótkim czasie.... BARDZO CHORE >.<

Cieszę się bardzo że w Naszym Kraju nie było żadnego zamachu i oby tak było na bardzo długo. 
 

Edytowane przez Wercia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rias napisał:

Fuck, ja to zrobiłem, spotka mnie kara?

 

Mój kuzyn był niedaleko któregoś z tych zajść, wspiera poszkodowanych flagą anglii czy coś tam na facebooku

Utną ci język.

Godzinę temu, Wercia. napisał:

Dla mnie to wszystko już jest chore....2 zamachy w tak krótkim czasie.... BARDZO CHORE >.<

Cieszę się bardzo że w Naszym Kraju nie było żadnego zamachu i oby tak było na bardzo długo. 
 

Oby nie było w ogóle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności