Skocz do zawartości

Chada - MOD


Diablox9

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Paweł
Wiek: 15 rocznikowo
Staż na forum: Ponad 3 miesiące

Doświadczenie w moderowaniu: Spore , byłem 2 miesiące temu tutaj J@ lecz odszedłem.
Ile czasu możesz poświęcić dla forum ?: Codziennie min. 4h max 10h
Dlaczego właśnie Ty: Możecie mnie wybrać ponieważ jestem ogarniętym człowiekiem , mile spędzam czas z innymi oraz staram się pomagać jak ktoś ma jakiś problem.Jestem bardzo często na forum , jak na serwerze FFa tej sieci.

Mogę nauczyć kogoś francuskiego :D Myślę że się nadam na Moderatora , pozdrowienia dla wszystkich użytkowników !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak. Mysle, że jest na tyle ogarnięty żeby sprostać... Siedzi długo na kompie... nawet z innych sieci ludzie go znajdują (hahahahahahha)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NiE. Czy wy chcecie dać  małolatów na moderatora?

 

A ponadto ukradłeś sygnaturę i avatar, a moderator nie powinien taki być. 

 

@edit

 

Nie chodzi o tą sygne i avatar. Koniec dyskusji zdania nie zmienię. I tak jak kylym napisał co za dużo to nie zdrowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NiE. Czy wy chcecie dać  małolatów na moderatora?

 

A ponadto ukradłeś sygnaturę i avatar, a moderator nie powinien taki być. 

Proszę bardzo , ChiLL dał mi zgodę żeby wziąść sygnature.A avatara sam zrobiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE.Masz już UBTeaM, Admina na FFa i Tłumacza. Co za dużo to nie zdrowo. A poza tym jesteś za młody.

No właśnie dlatego się nadaje!!!

Ogarnia inne rangi takie jak UnBan Team więc taki moderator to dla niego pestka.

 

Jestem na TAK.

Dasz radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tak, na forum praktycznie zawsze kiedy jest potrzebny (wystarczy zobaczyć dział ub, zawsze w ciągu 15/20 min daje ub) więc z moderowaniem też ogarnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: PrzyjętyJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności