Skocz do zawartości

Propozycja Event


ex.!

Pytanie  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chesz by event HELL JAIL odbył się na serwerze?

    • Tak
      23
    • Nie
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Hell Jail
Witajcie

Mam propozycje eventu który będzie trwał 3 rundy.

Event będzie polegał na zorganizowaniu piekielnego więzienia, ct będzie nieśmiertelne

oraz zmieni się lekko regulamin że ct może mylić terrorystów oraz dawac więcej niż 3 zakazy/nakazy

celem eventu jest zostanie ostatnim żywym więźniem i w nagrodą prócz pojedynku z !lr będzie respekt/blunt

Runda 1 - Testowa (bez nagród)

Runda 2 - 1 zwyciężca

Runda 3 - 1 zwyciężca

 

Polecenia będą bardzo trudne lecz realne do wykonania, ct będzie nieśmiertelne więc bunty odpadają

0 karniaków, za najmniejsze przewinienia jest śmierć (taka trochę gra na fragi)

Wytra Więzień który przeżyję to PIEKŁO

Proszę o dyskusję czy chcielibyście taki event !?


 

Edytowane przez Jeremaya Gattwold
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady narazie podałem takie mniej więcej narazie sprawdzam czy będą chętni :) Napewno będzie wyłączone przenikanie przez siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie zamiar napisać to samo co kolega z góry, to zostawcie mu like, a nie nabijacie niepotrzebny spam. Jeżeli chcesz się wypowiedzieć twój komentarz ma coś wnosić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Grałem na takich jailach i serio trzeba się pilnować. Jestem 100% za zorganizowaniem jednak wymaga to jednak trochę pracy. 

Moje uwagi:

#1 CT nie jest nieomylne samo może się pomylić chcąc poplątać polecenia. 

#2 Jak już wspomniałem, grałem na wielu takich jailach na których było tak na co dzień co przysparzało wiele wątpliwości typu: "to nie ja machnełem kosą tylko ten obok", "Wcale się nie ruszyłem na totalnym", albo po prostu typowa gówno burza TT nawet jak CT robi dobrze: typu poplątał, mylne polecenia czy niewykonalne (między innymi dlatego większość z nich  już nie istnieje)

#3 Dodałbym tu zasady "wszystkie polecenia są do odwołania","zabawa (np. sajmon mówi albo pierwsza reakcja) i box odwołują wszystko oprócz bezruchów", "zakaz wstawania i kucak to nie to samo", "polecenia typu odwołuję wam total albo odwołuje wszystko nie wchodzą w grę- ma być powiedziana cała formuła" - na pewno urozmaicą rozgrywkę i mylenie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności